Ola Ciupa nie raz szokowała, ale jej najnowsze zdjęcie rozgrzało Instagram do czerwoności

Ola Ciupa znana jest przede wszystkim z tego, że wystąpiła w teledysku Cleo i Donatana "My Słowianie". Na przestrzeni lat została prezenterką stacji muzycznej, a także dj'ką. Jej najnowsza sesja rozpali każdego.

Ola Ciupa kusi na Instagramie 

Niewiele brakuje do tego, żeby Olę Ciupę na Instagramie obserwowało już 300 tysięcy fanów. Gwiazda na swoim profilu uwielbia publikować seksowne zdjęcia w bikini, tym samym odsłaniając szczupłe ciało i długie nogi. 

 

Swoją figurę zawdzięcza treningom na siłowni, którymi równie chętnie co seksownymi zdjęciami chwali się w social mediach. Ola przyznała się również do tego, że jest na diecie wegańskiej.

 

Ola Ciupa nago 

Po tym, jak Ola Ciupa stała się sławna, magazyny dla mężczyzn po kolei składały jej propozycje okładek. Gwiazda na większość się zgodziła. Opinie były różne wśród jej fanów, jednak większość twierdziła, że jest piękną kobietą, ma co pokazywać i powinna to robić. 

Jej najnowsza sesja w sieci wzbudziła spore kontrowersje. Ciupa pozuje na zdjęciu totalnie nago, jedynie zasłaniając się firanką. Zdjęcie w okamgnieniu stało się hitem internetu. W opinii internautów zdjęcie w ogóle nie jest wulgarne, co w przypadku magazynów dla mężczyzn nie raz się zdarzało. 

Zdjęcia wykonała Patrycja Wieczorek, która również jest komplementowana przez fanów gwiazdy w komentarzach pod zdjęciem. 

 
Patrycja zrobiła dobrą robotę i potwierdziła, że jesteś piękną kobietą o bardzo sexownej sylwetce i ciele ;) pozdrawiam ;)
Cóż tu można napisać...wszystko będzie banalne - Piękna kobieta.
Ale masz figurę. Cud miód.

W przypadku tego zdjęcia, na próżno możemy szukać negatywnych komentarzy. Trzeba przyznać, że fotograf wykonał naprawdę dobrą robotę, a Ola Ciupa na fotce wygląda niezwykle zmysłowo i sensualnie. 

Aleksandra Ciupa postawiła na trening siłowy i zaczęła trenować z...

Paula Tumala: "Mój wygląd zawdzięczam ciężkiej pracy, wyrzeczeniom oraz regularnym treningom..."

 

Luxuria Astaroth była na odwyku. Ukończeniem pochwaliła się na Instagramie "Podjęłam walkę z chorobą"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.