Dominika Gwit w Dzień Dobry TVN "Nie chcę być chuda, chcę być zdrowa". Na co choruje?

Dominika Gwit na przestrzeni lat przeszła spektakularną metamorfozę. Aktorka schudła ponad 50 kg, ale dopadł ją jeszcze większy efekt jojo. Okazuje się, że Gwit zmaga się z kilkoma poważnymi chorobami.

Dominika Gwit w Dzień Dobry TVN 

W środowy poranek w programie Dzień Dobry TVN Dominika Gwit rozmawiała z Agnieszką Jastrzębską. Dziennikarka z aktorką dużo mówiły o szczęściu i miłości. Jastrzębska nie omieszkała zapytać o całą historię z jej nadwagą. Dominika od samego początku mówiła, że nie ma z nią problemu, bo to właśnie wtedy kiedy mocno się odchudzała była nieszczęśliwa, a teraz jest zupełnie inaczej. 

Dominika Gwit. Najpierw schudła, a potem... Czy nadal utrzymuje dietę?

Dominika Gwit mówiła też dużo o tym, że wiele kobiet dziękuje jej za to, że po prostu jest i otwarcie mówi o tym, że nie trzeba mieć rozmiaru 36 żeby być szczęśliwym, mieć przyjaciół czy nawet męża. Agnieszka Jastrzębska dodała, że w dodatku ma ona naprawdę przystojnego męża. W sieci możemy też wyczytać informacje, że Dominika chciałaby mieć w niedalekiej przyszłości dzieci. 

 

Dominika Gwit chwali się zdjęciami z wakacji. Czy to już promowanie otyłości?

Na co choruje Dominika Gwit? 

Najpierw był ogromny spadek wagi, a potem wielki przyrost. W wywiadzie Dominika mówiła, że wszyscy pewnie myśleli, że to przez to, że zaczęła znowu "żreć", ale to nie prawda. 

Aktorka przez bardzo długi okres czasu nie wiedziała dlaczego tak nagle zaczęła znowu tyć. Szukała diagnozy u różnych lekarzy, ale nikt nie mógł znaleźć prawidłowej odpowiedzi na jej pytania. W końcu się udało. 

Trzeba znaleźć dobrego lekarza, jeśli czujesz, że coś jest nie tak trzeba się diagnozować - mówiła w programie. 

Po tym jak Gwit w końcu znalazła odpowiedniego lekarza okazało się, że jej otyłość i nadwaga nie jest bez przyczyny. Aktorka cierpi na kilka chorób: zespół metaboliczny i insulinooporność i ma problemy z tarczycą. To już ogromny krok w walce o lepszą siebie, choć Dominice nie zależy na tym, żeby być chudą. 

Nie chce być chuda, chce być szczęśliwa! – podsumowała aktorka.
 

Uda się? 

Anna Lewandowska zaczyna walkę z hejterami. Stworzyła specjalną kampanię

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.