Nowe zdjęcie Mai Sablewskiej potwierdza anoreksję? Nie wygląda na nim dobrze

Maja Sablewska już nie raz musiała mierzyć się z komentarzami, gdzie wszyscy zarzucali jej anoreksję. Stylistka tłumaczyła, że jest z nią wszystko dobrze i nie trzeba się o nią martwić. Nowe zdjęcie tego nie potwierdza.

Maja Sablewska ma anoreksję? 

Gwiazda TVN Style rzeczywiście ma jedną z najszczuplejszych sylwetek w polskim show-biznesie, dlatego nie dziwi nas wcale, że co co jakiś czas pojawiają się głosy fanów, że jest chora. Maja Sablewska wielokrotnie powtarzała, że nie trzeba się o nią martwić, i że wszystko jest w porządku. 

Naga Maja Sablewska kusi na Instagramie "Troszkę przesadzasz. Takie zdjęcia nie są odpowiednie do udostępniania dla wszystkich"

Te tłumaczenia niestety raczej nie przekonują jej obserwatorów, bo temat anoreksji u Sablewskiej wraca jak bumerang. Dzieje się tak przede wszystkim, dlatego że stylistka sama do tego prowokuje, chociażby na swoim Instagramie. 

Już wielokrotnie mogliśmy oglądać fotki, na których Maja ma wręcz zapadnięty brzuch. Najnowsze zdjęcie wygląda podobnie, a niektórzy twierdzą, że jeszcze gorzej. 

 
Wrzuciłaś to zdjęcie żeby udowodnić że komentarze na Pudelku mówiące że jesteś za chuda to tylko hejterzy piszą no to sorry ale nie tylko bo naprawdę na tym zdjęciu jesteś przeraźliwie chuda i aż żal patrzeć do jakiego stanu doprowadziłaś się w pogoni za byciem piękną - napisała jedna z obserwatorek pod zdjęciem.
Uwielbiam panią i Pani program ale to zdjęcie.... O nie ono jest przerażające...- napisała inna.

Czy to kolejna zagrywka ze strony Sablewskiej czy może rzeczywiście gwiazda ma problem, który widzą wszyscy poza nią? 

Dodajmy, że tym razem Maja nie odpowiedziała na komentarze, które sugerują, że jest chora. 

Maja Sablewska pokazała bardzo chudy brzuch. Fani komentują "Kup sobie coś do jedzenia". Jest źle?

Odważna Sablewska na Instagramie 

Zdjęcia chudej Mai to jedno, ale gwiazda uwielbia też pokazywać swoje niemal nagie ciało w social mediach. Tak samo było również przy okazji jej wizyty w Paryżu, gdzie do sieci wrzuciła fotkę w pończochach i bez biustonosza w łóżku. 

 
Maju zawsze możesz pokazać zdjęcie ci**i zasłonić to czarnym paskiem... I nazwać to sztuką - skomentował jeden z obserwatorów.

Sablewska od dłuższego czasu na Instagramie chce pokazać jak bardzo jest silną i wyzwoloną kobietą. Większa część fanów nie kupuje jednak jej nowego wizerunku. 

Maja Sablewska pokazała na Instagramie bardzo odważne zdjęcie. Zobacz, czy ma się czym pochwalić

 

Fani podejrzewają, że Maja Sablewska ma anoreksję. Ta odpowiada, ale nie takiej odpowiedzi się spodziewaliście

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.