Anna Lewandowska znowu skrytykowana. Jedna z obserwatorek kpi z nazwy jej projektu

Anna Lewandowska obecnie jest jedną z najbardziej popularnych i wpływowych kobiet w Polsce. Trenerka co chwila musi mierzyć się w internecie z krytyką. Była już afera z tym, że nie potrafi mówić po angielsku. O co chodzi więc tym razem?

Anna Lewandowska nie umie mówić po angielsku? 

Anna Lewandowska nie umie języka angielskiego? Obserwatorka wytyka jej błędy: 'Oczy bolą'

Jakiś czas temu w sieci aż zawrzało po tym jak Anna Lewandowska wrzuciła post w języku angielskim. Jedna z jej obserwatorek napisała: 

Ja rozumiem, że po angielsku to bardziej światowo. Ale skoro już pisze Pani w obcym języku to proszę robić to poprawnie. I hasło i wpis mają tyle błędów, że oczy bolą - napisała jedna z obserwatorek.

Do tej pory żona Roberta Lewandowskiego nie odpowiadała na takie zaczepki ze strony swoich obserwatorek, ale tym razem zrobiła wyjątek. 

Zluzuj;) - odpowiedziała internautce.

Fanki Anny Lewandowskiej podłapały dyskusję i się do niej włączyły. 

Bez przesady, żeby się nauczyć najpierw trzeba popełniać błędy to raz, a dwa potem przez takie komentarze inni boją się mówić po angielsku bo zaraz znajdzie się ktoś kto wytknie jakiś błąd - napisała jedna z fanek.
 

Fanka kpi z Anny Lewandowskiej 

W miniony weekend Anna Lewandowska wraz z Edytą Litwiniuk zorganizowały warsztaty dla kobiet, które są w ciąży, przygotowują się do ciąży, lub są już po porodzie. Oczywiście chodziło w nich głównie o to, żeby pokazać jak powinien wyglądać trening i dieta przyszłej mamy. Warsztaty nosiły nazwę "Healthy ciąża". 

Anna Lewandowska ma już 2 miliony fanów na Instagramie! Konkurencja? Daleko w tyle

Jedna z obserwatorek napisała: 

No to albo po polsku, albo po angielsku, healthy ciąża? ;)

Na co druga jej odpisała: 

To dla anglojęzycznych fanów, nie domyśla się pani tego?

Dociekliwa internautka szła w zaparte:

Tylko który anglojęzyczny fan będzie wiedział co to "ciąża".

Tym razem Anna Lewandowska nie włączyła się dyskusję i nie odpowiedziała na zaczepki jednej z obserwatorek. Warto jednak dodać, że słowo "healthy" jest niemalże znakiem rozpoznawczym Ani Lewandowskiej. Wystarczy spojrzeć na kilka jej biznesów chociażby blog - Healthy Plan by Ann, czy centrum treningowe w Warszawie - Healthy Center by Ann. Oczywiście żona Roberta Lewandowskiego mogłaby nazwać swoje warsztaty "zdrowa ciąża", ale wtedy nikt by nie skojarzył, że to właśnie jej kurs. Kiedy w nazwie pojawia się "healthy" chcąc nie chcąc od razu kojarzymy to z Lewandowską

Anna Lewandowska teraz i 10 lat temu "Wory pod oczami są, nos skrzywiony dalej jest"

Jak widać nie jest zbieg okoliczności, ani tym razem żadna pomyłka, a specjalny zabieg marketingowy. 

 

Anna i Robert Lewandowscy cieszą się jak małolaci. Czy to ich najlepsze zdjęcie?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.