Dorota Wellman ostro o fit przemyśle "Ludzie boją się tego terroru bycia szczupłym"

Dorota Wellman jest dziennikarką, która często nie przebiera w słowach i porusza czasem trudne tematy. Tym razem prezenterka TVN postanowiła wypowiedzieć się na temat mody na bycie wiecznie szczupłym.

Wszystkie gwiazdy chcą być fit! 

Nie jest tajemnicą, że gwiazdy pojawiające się na okładkach, w telewizji czy na ściankach bardzo dbają o swój wizerunek i wygląd zewnętrzny. Większość z nich regularnie uczęszcza na siłownie, gdzie trenuje z trenerami personalnymi. Kolejna grupa korzysta z diet pudełkowych, które dbają o ich dobrze zbilansowaną dietę., Do tego kilka zabiegów poprawiających wygląd i efekt mamy taki, że patrzymy na gwiazdy i jesteśmy zachwyceni tym jak wyglądają. 

Dorota Wellman nigdy nie powiedziała, że ma problem ze swoją wagą. Dziennikarka wręcz przekonuje, że to nie okładka jest najważniejsza, a to co ma się w głowie. 

Dorota Wellman ostro o 'umięśnionych pupach w legginsach'. Odpowiada jej Ewa Chodakowska 'A czy opona na brzuchu jest oznaką oleju w głowie?'

Dorota Wellman nie podąża za modą bycia fit 

57-latka nie wstydzi się swojej figury i często podkreśla ją nawet dopasowanymi stylizacjami. Dziennikarka niejednokrotnie mówiła o tym, że presja otoczenia i podążanie za ideałem często odbija się na psychice. 

W rozmowie z Faktem powiedziała co jest dla niej ważne. 

Ważne jest to, czy robię fantastyczne rzeczy, czy umiem rozmawiać z ludźmi, czy jestem ciekawa świata. A nie to, czy mam większy lub mniejszy biust albo czy mam bardziej murzyńskie biodra, czy mniej.

Dorota Wellman odniosła się również do presji ze strony społeczeństwa, która atakuje kobiety ze wszystkich możliwych stron. 

Często na spotkaniach z kobietami słyszę podziękowania. Przekonuję się, że ludzie boją się tego terroru bycia szczupłym i wiecznie młodym. Ważne jest to, co mamy w głowie. Nawet choćby paczka była najpiękniejsza, to jeśli jest pusta, nic z tego nie wyniknie.

Ciężko się z tym nie zgodzić, w końcu żyjemy w czasach, gdzie kult szczupłej sylwetki jest tak bardzo widoczny, że niektóre osoby są w stanie poświęcić naprawdę wiele żeby wyglądać idealnie. 

Choć bardzo wysoki to przy tym jest najprzystojniejszym polskim dziennikarzem. Nie zgadniecie, jak Prokop wyglądał kiedyś

Niestety w erze Instagrama wiele osób zapomina o tym, że zdrowy styl życia to jedno, a programy graficzne to drugie. Coraz więcej kobiet decyduje się na zaginanie rzeczywistości tylko po to by zdobyć więcej like'ów. Na szczęści są również takie osoby, które mówią głośno o tym, że nie trzeba być idealnym żeby być pięknym, szczęśliwym czy po prostu spełnionym. 

 

Zgadzacie się ze słowami Doroty Wellman? 

Nazywana była najbrzydszą z Kardashianek. Po ciąży Khloe Kardashian zmieniła się diametralnie

 

Ostra Ewa Chodakowska nie przebiera w słowach odpowiadając fance. Co ją tak rozwścieczyło?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.