Ostra Ewa Chodakowska nie przebiera w słowach odpowiadając fance. Co ją tak rozwścieczyło?

Ewa Chodakowska zazwyczaj nie odpowiada na zaczepne komentarze swoich obserwatorów. Rzadko też możemy przeczytać ostre komentarze z jej strony. Tym razem coś bardzo mocno rozwścieczyło trenerkę, bo nie przebierała w słowach.

Uśmiechnięta Ewa Chodakowska na Instagramie 

Instagram Ewy Chodakowskiej przepełniony jest motywującymi postami, seksownymi zdjęciami i nią samą, zawsze uśmiechniętą. Trenerka nie raz pisała o tym, że jej praca jest jej ogromną pasją i sprawia przyjemność. Większość fanek z zazdrością patrzy na to, jak cudowne życie w social mediach prezentuje ich idolka. Nie ma co się dziwić, Chodakowska większość roku spędza w najpiękniejszych miejscach na świecie. Ba! Na większości takich wyjazdów jeszcze zarabia ogromne pieniądze, bo prowadzi tam swoje tygodnie metamorfoz. Większa część jej obserwatorów zawsze wspiera trenerkę i naprawdę trzeba się naszukać negatywnych komentarzy na jej profilu. Nie zawsze tak jednak jest, Czasem te niepochlebne komentarze się znajdują i wtedy robi się już naprawdę gorąco. 

Uśmiechnięta Ewa Chodakowska na InstagramieUśmiechnięta Ewa Chodakowska na Instagramie www.instagram.com/chodakowskaewa

Katarzyna Nosowska będzie odchudzała się z Ewą Chodakowską "Modelką raczej nie zostanę, ale będę szybciej szła"

Afera pod zdjęciem Chodakowskiej 

Tym razem Ewa opublikowała na swoim Instagramie kolejne, piękne zdjęcie. W opisie napisała o tygodniach metamorfoz, które odbędą się jeszcze w tym roku. W komentarzach fanki piszą o tym, że już nie mogą się doczekać obozu z nią lub, że jest to ich ogromne marzenie. Nic nie wskazywałoby na to, że jeden komentarz tak rozzłości Chodakowską. 

Nie męczy Pani bycie ciągle supercool i wyluzowaną? Ileż można? Pokazywanie ludziom ciągle uśmiechniętej powerbabki trochę zaczyna być męczące. Wiadomo, że poza insta już tak różowo nie jest... - napisała jedna z obserwatorek Ewy Chodakowskiej.

Trenerka postanowiła odpowiedzieć. 

Kochanie żyje w ciągłym pierdolniku.. na głowie mam milion rzeczy.. i wiele z nich realizuje :) Jestem jedną z tych nielicznych osób - i uwierz mi wiem co mówię - które piszą jak jest [...].

Niestety szukając dzisiaj wypowiedzi Chodakowskiej  burzliwej rozmowy już jej nie znajdziemy. Komentarze zostały usunięte. 

Ewa Chodakowska odpowiada fanceEwa Chodakowska odpowiada fance www.instagram.com/chodakowskaewa

Czy Ewa Chodakowska boi się krytyki, dlatego usuwa niepochlebne komentarze?

Ewa Chodakowska została aktorką? W październiku zobaczymy ją w kinach

 

Jak polubić siebie? Oto 6 sposobów od Ewy Chodakowskiej

Edyta Pazura znalazła nowego guru fitnessu. Nie jest to Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.