Sara Boruc i Marina Łuczenko-Szczęsna już się nie lubią? Ostre słowa obu WAGs

Niedawno w sieci aż zawrzało po tym jak Sara Boruc w gorzkich słowach wypowiedziała się o WAGs w programie Kuby Wojewódzkiego. Prawdopodobnie mamy w sieci kolejny konflikt, tym razem pomiędzy Mariną Łuczenko-Szczęsną i Sarą Boruc. O co poszło?

Sara Boruc ostro o WAGs u Kuby Wojewódzkiego 

Sara Boruc, która niedawno wydała swoją pierwszą płytę chwilę po swoim sukcesie została zaproszona do Kuby Wojewódzkiego. Mieli rozmawiać o pierwszym krążku artystki, ale wyszło jak wyszło i ostatecznie showman pytał o wszystko inne. Oczywiście nie zabrakło pytań o inne WAGs. Wojewódzki zapytał o to, która z polskich żon piłkarzy realizuje się najbardziej poza mężem. Sara w tym momencie zamilkła. Dziennikarz chciał jednak więcej i spytał:

Dlaczego nie odpowiedziałaś: Anna Lewandowska?

Na co piosenkarka mu odpowiedziała. 

Bo powiedziałeś, poza mężem. Uważam, że żadna z nas nie może o sobie powiedzieć, że byłaby tam, gdzie jest, gdyby nie mąż. Dziewczyny też mają tego świadomość. To na pewno dużo ułatwia i otwiera wiele drzwi. Nie ma w tym nic złego. Po to jesteśmy razem, żeby sobie pomagać i się wspierać.

Sara Boruc ostro o WAGs. Wbiła szpilę Annie Lewandowskiej?

Przypomnijmy, że w tym samym tygodniu Anna Lewandowska znalazła się w rankingu magazynu "Wprost", gdzie na okładce mówiła "Pieniądze nie spadły mi z nieba". Tabloidy od razu wyczuły w tym mały konflikt pomiędzy koleżankami, ale żadna z nich się do niego nie odniosła, więc tak naprawdę nie mamy pewności czy Sarze rzeczywiście chodziło o Annę Lewandowską. 

 

Anna Lewandowska jedną z najbogatszych Polek według rankingu "Wprost". Jaki ma majątek?

Sara Boruc już nie przyjaźni się z Mariną Łuczenko-Szczęsną? 

Nikt tego wprost nie powiedział, nie padły też takie słowa z ust przyjaciółek, ale ich najnowsze wpisy na Instagramie mogą świadczyć o tym, że jest jakiś problem. Zacznijmy od początku.

Co prawda Marina pochwaliła się, że dostała od Sary płytę z autografem, ale na tym skończyło się promowanie jej krążka na Instagramie Łuczenko. Do tej pory przyjaciółki zawsze się wspierały i to dość mocno. To było zresztą widać w social mediach. Teraz było zupełnie inaczej. Jakiś czas temu żona Wojciecha Szczęsnego postanowiła pochwalić się innym utalentowanym znajomym. 

Jakie to jest dobre. Fajnie jest mieć utalentowanych przyjaciół. Zawsze będę wspierać niezależnych artystów, bo sama wiem jakie to trudne zrobić WSZYSTKO samemu od podstaw bez wsparcia wytwórni (układów), PR'owców itp..." Brawo kochani - napisała.

Marina Łuczenko-Szczęsna wbiła szpilę Sarze Boruc?Marina Łuczenko-Szczęsna wbiła szpilę Sarze Boruc? www.instagram.com/marina_official

Dodajmy, że Marina niedawno nagrała piosenkę do jednej z bajek czym praktycznie codziennie chwaliła się na Instagramie. Jak zareagowała na to Sara? W ogóle tego nie zrobiła co mogłoby świadczyć o tym, że coś jest na rzeczy. 

Podekscytowana Marina Łuczenko-Szczęsna chwali płytę Sary Boruc. Nagrają coś razem?

Boruc zrobiła za to coś zupełnie innego. Piosenkarka niemalże w tym samym czasie opublikowała na swoim profilu zdjęcie, na którym pozuje z tortem, który dostała z wytwórni, gdzie nagrała płytę. Pod nim napisała: 

Dziś odgrzebałam to zdjęcie.. Nie wiem , czy widać , ale byłam taka szczęśliwa! To dzień wydania mojego debiutanckiego albumu, mojego emocjonalnego dziecka, mojej historii pełnej wrażliwości , którą mogłam się wreszcie w Wami podzielić.. A Wy... nie zawiedliście mnie , okazaliście tyle miłości i zrozumienia dla tej nowej mnie i za to będę Wam dozgonnie wdzięczna. W moim życiu nie ma już miejsca na negatywne emocje i fałszywych ludzi , pokazaliście mi , że można tak zwyczajnie, bezinteresownie kogoś lubić , wesprzeć i dać tyle miłości. Moja kochana wytwórnia @universalmusicpolska zadbała o to by ten dzień był specjalny !! Ten piękny torcik z okładką mojej płyty to właśnie prezent od nich?? Dziękuje , ze jesteście, wpieracie, ze uwierzyliscie we mnie. To także dzięki Wam ten krążek jest jaki jest. Kocham - napisała na Instagramie (pisownia oryginalna)
 

Szczególna uwagę trzeba zwrócić na to zdanie w wypowiedzi Sary: 

W moim życiu nie ma już miejsca na negatywne emocje i fałszywych ludzi , pokazaliście mi , że można tak zwyczajnie, bezinteresownie kogoś lubić , wesprzeć i dać tyle miłości.

Czy to ostateczny dowód na, że Sara i Marina są skłócone? A może to zwykła medialna nagonka? 

Marina Łuczenko-Szczęsna na dużym ekranie. Szybki powrót do pracy i "wielka" kariera?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.