Edyta Pazura pokazała jak ćwiczy. Fanka: "Kto w to uwierzy? Proszę cię". Gwiazda odpowiada

Edyta Pazura niedawno została mamą po raz trzeci. Gwieździe bardzo szybko udało się wrócić do znakomitej formy sprzed porodu. Teraz pokazała dzięki czemu udało jej się osiągnąć taki efekt, ale jedna z fanek w to nie wierzy.

Edyta Pazura jest mamą trójki dzieci 

Edyta Pazura i czarek pazura są rodzicami trójki maluchów. Para nie tak dawno, bo zaledwie kila miesięcy temu przywitała na świecie swoje trzecie dziecko. Nie trzeba było długo czekać, żeby Pazura pokazała znakomitą formę po porodzie. Już wtedy fani zastanawiali się jak jej się to udało. 

Edyta Pazura znalazła nowego guru fitnessu. Nie jest to Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska

 

Córka Magdy Gessler, Lara ma niebezpieczną pasję. Pochwaliła się nią na Instagramie

Pazura ma swojego guru fitnessu 

W zeszłym roku Pazura pojechała na obóz treningowy do Dojo Stara Wieś, który organizowany jest przez Annę Lewandowską. Okazuje się jednak, że to nie ona jest guru Edyty Pazury. Nie jest to również jej największa konkurencja czyli Ewa Chodakowska. Więc kto? 

Edyta Pazura stawia na zagraniczną gwiazdę Tracy Anderson, dzięki której szczupłą sylwetką może pochwalić się Gwyneth Paltrow czy Alessandra Ambrosio. Metoda treningowa Tracy jest dość nietypowa bo w każdym treningu łączy ze sobą cardio, siłę i taniec. 

Patrząc na figurę Pazury możemy domniemać, że przynosi efekty. 

 

Dorota Gardias wrzuciła selfie z wakacji, ale fani zwracają uwagę na jej biust. Co się stało?

Edyta trenuje w domu 

Gwiazda przyznała się do tego, że mając trójkę dzieci dopiero późnym wieczorem może znaleźć chwilę na trening. Na Instagramie pokazała zdjęcie, jak wygląda jedno z jej ćwiczeń, które doskonale działa na pośladki. Większość fanów gratuluje gwieździe determinacji, ale jedna z obserwatorek twierdzi, że to kłamstwo. 

Kto w to uwierzy? Proszę Cię Edyta, całkiem niedawno pokazałaś się w pełnej formie po porodzie 3 dziecka, a nagle taka niedoskonała jesteś? Weź nie świruj! 

Jedna z fanek odpowiedziała: 

Ej no bez przesady to co ćwiczyć nie można? Nawet jak się ma super formę to co, jakiś zakaz jest czy jak bo nie rozumiem? Wyluzuj niechże sobie ćwiczy po co zaraz jakieś chore teorie spiskowe wymyślać...?

Na co Edyta włączyła się w dyskusję i odpowiedziała zarzucającej jej kłamstwo obserwatorce: 

Weź spuść powietrze...
 

Odpowiedź Edyty Pazury przypomina nam niedawną odpowiedź Anny Lewandowskiej, której zarzucało się, że nie potrafi mówić po angielsku. Trenerka odpowiedziała wtedy "Zluzuj :)". 

Jest się czego czepiać? 

 

Doda krytykuje piłkarzy i staje w obronie siatkarzy. Poszło o pieniądze

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.