Deynn została twarzą margaryny? Zdjęcie na Instagramie blogerki zastanawia

Zapomniana gwiazda Deynn, która przez aferę z siostrą musiała odciąć się od polskiego show-biznesu jakiś czas temu wróciła. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które zapowiada jej nowy kontrakt. Tym razem nie są to ani kosmetyki, ani perfumy.

Deynn wróciła ze Stanów Zjednoczonych 

Wszyscy, którzy kiedyś choć przez moment obserwowali Deynn z pewnością pamiętają aferę z jej siostrą, którą swego czasu żył cały internet. Kiedy Marita i Daniel Majewski odcięli się od social mediów po jakimś czasie okazało się, że obecnie mieszkają w Stanach Zjednoczonych i są małżeństwem! Takiego zwrotu akcji chyba nikt się nie spodziewał. Para pomieszkała tam pół roku, ale jak wiadomo wiza turystyczna po tym czasie wygasa i Deynn z Majewskim musieli wrócić do Polski. 

Deynn i Majewski w LADeynn i Majewski w LA www.instagram.com/deynn

W social mediach próbują odbudować relacje z fanami i całkiem nieźle im to wychodzi. Niedawno pojawili się na targach fitness w Warszawie, gdzie byli oblegani przez ich obserwatorów. 

Deynn w LADeynn w LA www.instagram.com/deynn

Wróćmy jeszcze na chwilę do kontraktów reklamowych, które w okresie największego szału na blogerkę przynosiły jej ogromne pieniądze. Były perfumy, napój gazowany i duża zagraniczna marka z produktami dla kobiet. Po tym, jak afera z siostrą w roli głównej wyszła na jaw marki powoli zaczęły wycofywać się ze współpracy z Maritą. Choć potem część z nich wróciła. 

Deynn w LADeynn w LA www.instagram.com/deynn

Deynn została twarzą margaryny?

Na Instagramie Marity pojawiło się dość nietypowe zdjęcie jak na nią. Zazwyczaj widzimy u niej idealnie obrobione fotki, a tym razem Deynn pozuje z margaryną! 

Deynn została twarzą margaryny? Zdjęcie na Instagramie blogerki zastanawiaDeynn została twarzą margaryny? Zdjęcie na Instagramie blogerki zastanawia fot. www.instagram.com/deynn

Na pierwszy rzut oka wygląda to, jakby to była prawdziwa reklama tego produktu. Prawdopodobnie jednak jest to "żart" ze strony blogerki, która przez jakiś czas była przezywana w internecie "Delma". A może jednak nie? 

Marita Surma nie odniosła się do tego w żaden sposób i nie powiedziała nigdzie, że od teraz będzie wyskakiwać nam z lodówki na opakowaniu margaryny. 

Dobry marketing? 

Tak Deynn  i Majewski żyli w LA!

Deynn nie odpuszcza hejterom. Fit blogerka szuka osoby, która prowadzi oczerniające ją konto i oferuje nagrodę w wysokości kilku tysięcy złotych

 

Tak wyglądał ślub Deynn i Majewskiego. Biała suknia i welon? Nie to zobaczycie na zdjęciach

Deynn wróciła! W social mediach zawrzało, jednak tego się fani nie spodziewali

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.