Nie tylko fani siatkówki, ale wszyscy Polacy w minioną niedzielę tj. 30 września oglądali mecz finałowy Polska-Brazylia podczas mistrzostw świata. Nasza reprezentacja nie miała łatwo podczas eliminacji, ale ostatecznie udało jej się dojść do finału, gdzie oglądaliśmy podobne spotkanie do tego sprzed czterech lat, kiedy to w finale również byli Polacy i Brazylijczycy. Co prawda skład obu drużyn na przestrzeni lat się zmienił, ale mimo wszystko był to mecz, na który czekało wiele. Wszystko od samego początku szło po naszej myśli. Najlepszym zawodnikiem całego turnieju został wybrany Bartosz Kurek, który tego dnia był nie do zatrzymania. Oczywiście, nie możemy mówić tylko o Kurku, bo to sukces całej drużyny, która udowodniła, że nie ma lepszych od nich na całym świecie.
W poniedziałek polska reprezentacja wylądowała na Okęciu, gdzie czekał na nich prawdziwy tłum fanów. Nawet piłkarze nie doczekali się takiego przywitania. ZA drugiej strony po mundialu nie było im czego gratulować. Wróćmy jednak do siatkarzy. W social mediach gwiazdy gratulowały naszym sportowcom. Kiedy emocje trochę opadły głos w sprawie wzięła także... Doda, która publicznie, bo na swoim Instagramie skrytykowała piłkarzy.
Poszło oczywiście o pieniądze, jednak w tej sytuacji jest to zrozumiałe. Piłkarze za przegrany mundial i jeden wygrany mecz w grupie otrzymali do podziału 8 milionów dolarów. Mogłoby się wydawać, że siatkarze za mistrzostwo świata dostaną choć zbliżoną kwotę do tej, którą otrzymali piłkarze. Nic bardziej mylnego. Zawodnicy z reprezentacji Polski w siatkówce za zwycięstwo i złoty medal otrzymali 200 tysięcy dolarów... do podziału!
Swojego oburzenia nie kryła Doda, która podzieliła się tym na swoim Instagramie.
Ma rację?
Doda kusi seksownym ciałem na swojej nowej okładce. Widzieliście, że ma taki sześciopak na brzuchu?