Katarzyna Zielińska ma najlepszą metamorfozę w show-biznesie? Jej stare zdjęcia to potwierdzają

Katarzyna Zielińska uwielbia na swoim Instagramie publikować stare zdjęcia, na których niekoniecznie wygląda dobrze. Tak czy inaczej gwiazda nie raz udowadniała, że ma ogromny dystans do siebie, a fani ją za to kochają.

Katarzyna Zielińska teraz 

Kasia Zielińska pozuje w bikini na plaży 10 lat temu 'Nie wiem skąd Pani wyszukuje te zdjęcia, ale ma Pani mega dystans do siebie'

Katarzyna Zielińska w tym roku skończyła 39 lat. Aktorka mimo tego, że zbliża się wielkimi krokami do magicznej czterdziestki nadal wygląda świetnie. Ba! Teraz wygląda lepiej niż kiedyś. Gwiazda postawiła na krótkie blond cięcie, które pasuje jej jak żadna inna fryzura. Dodatkowo Katarzyna Zielińska schudła i zmieniła styl. Ta ostatnia kwestia zdecydowanie wychodzi jej teraz lepiej niż kiedyś. 

 

Hitem na jej Instagramie są stare zdjęcia, na których aktorka niekoniecznie wygląda dobrze. Dlaczego więc je publikuje? Odpowiedź nasuwa nam się od razu - Kasia Zielińska ma po prostu do siebie ogromny dystans. 

Katarzyna Zielińska znowu to zrobiła, aktorka pokazała swoje stare zdjęcie, a fani 'Grunt mieć dystans do siebie'

Katarzyna Zielińska przeszła metamorfozę 

Wcześniej pisaliśmy o tym, że Katarzyna Zielińska schudła. To prawda. Warto wspomnieć również o tym, że aktorka niedawno została mamą i w bardzo szybkim tempie udało jej się wrócić do znakomitej sylwetki. Teraz jest szczuplejsza niż była kiedyś. Dla potwierdzenia poniżej możecie zobaczyć zdjęcie, które sama opublikowała na swoim Instagramie.

 

Katarzyna Zielińska po raz kolejny pokazała swoje stare zdjęcie. Fani komentują: 'Pani dystans do siebie powala'

To jednak nie to zdjęcie, które jest powyżej jest ulubionym zdjęciem jej obserwatorów. Nie trzeba było długo czekać żeby Zielińska pochwaliła się kolejnym smaczkiem ze swojej kolekcji. Tym razem gwiazda miała krótkie, rude włosy, a na wielkie wyjście założyła wycięta satynową sukienkę do ziemi, a do niej dobrała kopertówkę w kolorze fuksji i fioletowe kolczyki. Wisienką na torcie był mocny makijaż oczu. Pod zdjęciem gwiazda napisała: 

Inspiracja na sobotni wieczór. Gdybyście nie mieli pomysłu na wieczorową stylizację, służę pomocą. W gratisie dorzucę wieczorowe czesanie.
 

Choć teraz gwiazda wygląda zupełnie inaczej, to jedno u niej się nie zmieniło - poczucie humoru! 

Schudła prawie 15 kg, a na starych zdjęciach aż ciężko ją poznać! Metamorfoza Katarzyny Zielińskiej

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.