Te gwiazdy zaczynały w "Idolu", ale możesz o tym nie wiedzieć

Zanim do Polski przyszedł program "Mam talent" i "X-Factor" jednym z najpopularniejszych talent show był "Idol". Kto z nas nie widział choć jednego odcinka. Okazuje się, że niektóre z gwiazd zaczynały swoje kariery właśnie tam. Które?

Sara Boruc brała udział w Idolu w 2002 roku 

Tak, dobrze czytacie Sara Boruc, wcześniej Sara Mannei w 2002 roku próbowała swoich sił w Idolu. Obecna żona Artura Boruca nie wyglądała tak, jak teraz choć jurorzy w programie docenili jej prezencję i w tym kierunku wróżyli jej sukces. Niestety w tamtym okresie Sara nie zrobiła kariery muzycznej, ale jak widać swoje marzenie spełniła po 16 latach, bo w tym roku wydała płytę "Love on your own". 

Sara Boruc w Idolu w 2002 rokuSara Boruc w Idolu w 2002 roku screen: youtube.com

 

Paulina Sykut-Jeżyna wzięła udział w drugiej edycji Idola 

Paulina Sykut-Jeżyna obecnie pracuje w telewizji jako prezenterka i pogodynka. Swoją karierę w mediach zaczynała również w Idolu podczas jego drugiej edycji. Już wtedy pokazała, że ma naprawdę talent. Choć piosenkarką nie została to jej życie i tak potoczyło się w kierunku mediów. Mimo wszystko trzeba przyznać, że śpiewać to ona potrafi, albo przynajmniej potrafiła kilkanaście lat temu. 

Paulina Sykut-Jeżyna w IdoluPaulina Sykut-Jeżyna w Idolu screen: youtube.com

 

Monika Brodka wygrała trzecią edycję Idola 

Moniki Brodki nie musimy nikomu przedstawiać. To jedna z tych gwiazda, która po talent show zrobiła oszałamiającą karierę trwającą do teraz. Jedno co się zmieniło na przestrzeni lat u Moniki Brodki to wygląd. W 2003 roku stawiała na burzę loków, teraz jej image jest zdecydowanie inny. 

Monika Brodka wygrała trzecią edycję IdolaMonika Brodka wygrała trzecią edycję Idola screen: youtube.com

 

Joanna Kulig wystąpiła w Idolu w 2002 roku 

16 lat temu chyba nikt nie przypuszczał, że Joanna Kulig zrobi tak wielką, aktorską karierę. Gwiazda "Zimnej Wojny" już wkrótce będzie walczyć o Oscara i ma na to spore szanse. Karierę zaczynała w "Idolu" gdzie niestety jurorzy nie docenili jej ogromnego talentu. Nie da się ukryć, że już wtedy było widać jej ogromny potencjał. 

Joanna Kulig w Idolu w 2002 rokuJoanna Kulig w Idolu w 2002 roku screen: youtube.com

 

Sylwia Grzeszczak w 2005 roku pojawiła się w Idolu 

Kiedy Sylwia Grzeszczak przyszła do Idola miała zaledwie 16 lat. Młodziutka dziewczyna pokazała jednak, że ma głos jak dzwon, a wykonanie piosenki Whitney Huston "I Will Always Love You" rozwaliło jurorów na łopatki. Niestety tuż przez finałem Grzeszczak odpadła z programu. Nie mniej jednak piosenkarka i tak osiągnęła sukces bo do dziś śpiewa i wydaje nowe hity. 

Sylwia Grzeszczak w Idolu w 2005 rokuSylwia Grzeszczak w Idolu w 2005 roku screen: youtube.com

 

Jak wyglądała Kinga Rusin 24 lata temu? Fani nie dowierzają w to co widzą

11-letnia Edyta Herbuś tańczy z Tomaszem Barańskim. To wideo jest hitem internetu

 

Natalia Oreiro przeszła ogromną metamorfozę. Zbuntowany Anioł zaskakuje nowymi zdjęciami

16 lat temu zagrała w filmie "Szkoła uczuć". Jak dziś wygląda Mandy Moore?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.