Ewa Chodakowska została aktorką? W październiku zobaczymy ją w kinach

Ewa Chodakowska jest trenerką wszystkich Polek. Wydaje płyty, pisze książki i organizuje tygodnie metamorfoz. Okazuje się, że ma też nową pasje - aktorstwo! Już w październiku zobaczymy ją na dużym ekranie.

Ewa Chodakowska została aktorką

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Ewa Chodakowska wystąpi w jednej z polskich produkcji. Chodzi o film "Serce nie sługa". Do tej pory gwiazda nie pochwaliła się informacją w social mediach, ale nasze sprytne oko przyjrzało się dokładnie plakatowi promującemu film, na którym zobaczyliśmy Ewę. 

Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę, nawet jeśli spędza się bardzo dużo czasu na randkowaniu. Daria i Filip - główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat temu. Jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Daria na początku sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, w końcu się poddaje i ulega namowom przyjaciela. Każde z nich w pewnym momencie będzie musiało odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to, co ich łączy to przyjaźń, czy jednak kochanie? W chwili, gdy ich życie nabierze zupełnie nowego smaku los pokrzyżuje ich plany. Czy miłość faktycznie potrafi przetrwać wszystko? A przede wszystkim - czy trwa wiecznie? - czytamy w opisie produkcji. 

W filmie oprócz Ewy Chodakowskiej zobaczymy iście gwiazdorską obsadę: Romę Gąsiorowską, Pawła Domagałę, Borysa Szyca i Magdalenę Różdżkę. 

W kogo wcieli się Ewa Chodakowska? 

Ewa Chodakowska prawdopodobnie będzie grała... siebie! Jej zadaniem będzie zmotywowanie do aktywności fizycznej Pawła Domagałę i Borysa Szyca. Co powiedziała w jednym z wywiadów? 

Mój udział w filmie "Serce nie sługa" traktuję jako kolejną okazję, by zmotywować jeszcze więcej osób do aktywności fizycznej. Ciężko mówić tutaj o grze aktorskiej, bo na planie byłam sobą. Bardzo się cieszę, że zostałam zaproszona do tego projektu - powiedziała.

Ewa Chodakowska z Pawłem Domagałą i Borysem SzycemEwa Chodakowska z Pawłem Domagałą i Borysem Szycem www.filmweb.pl

Jak jej się pracowało z jednymi z najlepszych aktorów w Polsce? 

- Atmosfera na planie była rewelacyjna! Zostałam bardzo miło przyjęta przez aktorów i całą ekipę - zdradziła.

Film w kinach już od 5 października. Wybierzecie się na premierę? 

Ewa Chodakowska świętuje piątą rocznicę ślubu. Fanka pyta o dziecko, a trenerka odpowiada

Ewa Chodakowska przyznaje się ile ma procent tkanki tłuszczowej. Fani: "Malutko strasznie"

 

Ewa Chodakowska chce podbić rynek międzynarodowy. Trenerka otworzyła platformę treningową

Ewa Chodakowska wypuściła kalendarz na 2019 rok i wbiła szpilę Annie Lewandowskiej

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.