16 lat temu zagrała w filmie "Szkoła uczuć". Jak dziś wygląda Mandy Moore?

Mandy Moore to aktorka filmowa, znana głównie z filmu "Szkoła uczuć". Gwiazda po wielkim sukcesie produkcji była angażowana do innych kinowych hitów takich jak 'Córka prezydenta' czy 'Uwierz w miłość'. Teraz ma 34 lata i wygląda zupełnie inaczej.

Mandy Moore zyskała sławę dzięki "Szkole uczuć" 

Choć swoją karierę w przemyśle filmowym zaczęła już jako 12-latka, kiedy zagrała w filmie 'Street Rats' to w tamtym okresie produkcja nie przyniosła jej sławy. Stało się to jednak kilka lat później, bo w 2002 roku, kiedy to wciela się w rolę Jamie Sullivan w filmie 'Szkoła uczuć'. Produkcja okazała się hitem na skalę światową i chyba każdy choć raz widział ten film lub chociażby o nim słyszał. 

Mandy Moore zagrała główną rolę w filmie 'Szkoła uczuć'Mandy Moore zagrała główną rolę w filmie 'Szkoła uczuć' 'Szkoła uczuć' fot. www.filmweb.pl

W późniejszych latach Mandy Moore zagrała w takich produkcjach jak "Córka prezydenta", "Licencja na miłość" czy "Gry małżeńskie". 

Mandy Moore przeszła metamorfozę 

Od premiery "Szkoły uczuć" minęło już 16 lat, a Mandy Moore na przestrzeni lat bardzo się zmieniła. Gwiazda jest już teraz dorosłą kobietą, w dodatku piękną i seksowną. Aktorka zna swoje atuty i na branżowe imprezy wybiera takie kreacje, które je podkreślają. Na najnowszych zdjęciach wygląda jak prawdziwa seksbomba. 

 
 

Gwiazda lubi też powspominać stare czasy, dlatego czasem na swoim profilu na Instagramie publikuje stare zdjęcia. Jak na nich wyglądała? Zobaczcie niżej. 

 
 

Nie da się ukryć, że Mandy już kilkanaście lat temu była piękna, ale teraz wygląda jeszcze lepiej. 

Pamiętacie ją? 

Natalia Oreiro przeszła ogromną metamorfozę. Zbuntowany Anioł zaskakuje nowymi zdjęciami

Były uczestnik Top Model, Mateusz Maga pokazał muskulaturę. W programie był chudy, a teraz wygląda jak Adonis

 

Jak wyglądała Kinga Rusin 24 lata temu? Fani nie dowierzają w to co widzą

Big Boy z Googlebox schudł 125 kg. Teraz pochwalił się, że zgubił jeszcze więcej

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.