Natalia Oreiro przeszła ogromną metamorfozę. Zbuntowany Anioł zaskakuje nowymi zdjęciami

Natalia Orerio to aktorka i piosenkarka znana z serialu "Zbuntowany Anioł". Kiedy produkcja była emitowana już wyglądała bardzo seksownie, ale to jak wygląda teraz zaskoczyło wszystkich.

Natalia Oreiro to urugwajska artystka 

Były uczestnik Top Model, Mateusz Maga pokazał muskulaturę. W programie był chudy, a teraz wygląda jak Adonis

Natalia Oreiro jest aktorką, piosenkarką i projektantką mody. Największą sławę zyskała dzięki telenoweli "Zbuntowany Anioł", w którym wcieliła się w rolę Milagros. Ponadto za rolę w produkcji została nominowana do prestiżowej nagrody Martin Fierro. 

Idąc za ciosem Natalia Oreiro wydała debiutancką płytę zatytułowany po prostu "Natalia Oreiro". Krążek okazał się absolutnym hitem, a w Polsce w 2000 roku został uznany za najlepiej sprzedającą się zagraniczną płytę. Zresztą wystarczy spojrzeć na wideo, na którym fani szaleją na widok swojej idolki. 

 

Przez kolejne osiem lat artystka nie wydała żadnego nowego singla. W 2013 roku ruszyła jednak w trasę koncertową z kolejnymi dwoma krążkami.Trasa zatytułowana była  Tour Hits 2013, w ramach której zagrała koncerty w Rosji, Polsce i na Filipinach. 

Oreiro w późniejszych latach wydała wydała kolejną płytę Gilda – No me arrepiento de este amor. Natalia zagrała też w filmie o tym samym tytule. 

 

Metamorfoza Natalii Orerio 

11-letnia Edyta Herbuś tańczy z Tomaszem Barańskim. To wideo jest hitem internetu

Na przestrzeni lat gwiazda przeszła naprawdę ogromną metamorfozę. 41-letnia piosenkarka nigdy nie wyglądała lepiej. Dodajmy, że artystka me 6-letniego syna, z którym chętnie publikuje zdjęcia w social mediach. 

 
 

W tak seksownej wersji dawno jej nie widzieliśmy! 

Pamiętacie ją jeszcze? A może byliście kilkanaście lat temu jej fanami? 

 
 

Pamiętacie Ulę z 'M jak Miłość'? Iga Krefft przeszła dużą metamorfozę

Jak wyglądała Kinga Rusin 24 lata temu? Fani nie dowierzają w to co widzą

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.