Katarzyna Nosowska będzie odchudzała się z Ewą Chodakowską "Modelką raczej nie zostanę, ale będę szybciej szła"

Katarzynę Nosowską pokochał cały internet. Wszystko przez jej zabawne filmiki, które wrzuca na Instagram. Do tej pory gwiazda nie miała problemu ze swoją sylwetką, ale teraz postanowiła coś zmienić i to przy pomocy ewy Chodakowskiej.

Katarzyna Nosowska jest mistrzynią internetu!

Katarzyna Nosowska jakiś czas temu założyła Instagram. Piosenkarka chyba nie spodziewała się, że w tak krótkim czasie w sieci będzie obserwowało ją ponad 300 tysięcy fanów. To wszystko zasługa jej zabawnych filmików, w których Nosowska porusza takie tematy jak moda, uroda czy fitness, oczywiście wszystko z przymrużeniem oka. 

 

Katarzyna Nosowska na diecie Chodakowskiej 

Ewa Chodakowska przyznaje się ile ma procent tkanki tłuszczowej. Fani: "Malutko strasznie"

Okazuje się, że piosenkarka postanowiła coś zmienić w swoim życiu i mimo tego, że na Instagramie często śmiała się z mody na bycie fit właśnie zaczęła dietę pudełkową od Ewy Chodakowskiej

Ponadto Katarzyna Nosowska została twarzą akcji #Tak silna jak ja. 

To akcja ważna dla kobiet, a więc i dla mnie - tłumaczy w rozmowie z magazynem Party. Nie chodzi w niej o to, by ulegać oszalałej modzie na bycie fit, porównywanie się do innych, tylko akceptację siebie samych takich, jakimi skonstruowała nas natura, traktowanie swojego ciała z należnym mu szacunkiem. Wszystkie jesteśmy wspaniałe i świadomość własnej wyjątkowości powinna być naszym źródłem siły. Jestem gabarytową postacią. Lubię jeść, gotować, ale nie lubię się ruszać. Nie robię więc tego, by wskoczyć w obcisłą suknię. Chcę wrócić honor swojemu ciału i odzyskać sprawność. Modelką raczej nie zostanę, ale na pewno będę szybciej szła - powiedziała Nosowska.

Pomysłodawczynią akcji jest oczywiście Ewa Chodakowska, która wymyśliła to podczas tygodnia metamorfoz pod Łodzią, gdzie Nosowska była gościem specjalnym. 

Jako nastolatka byłam chłopczycą - wspomina Chodakowska. Nie słuchałam popu, nie lubiłam różowego i nie nosiłam sukienek, jak zresztą reszta koleżanek z klasy. Dlatego po drodze mi było z wizerunkiem Kasi Nosowskiej. Klimat jej zespołu, rodzaj muzyki, teksty pełne wartościowych przekazów to była moja bajka. Okazała się taka, jak ją sobie wyobrażałam. Na samym czubku tortu wisienka w postaci poczucia humoru i ogromnego dystansu do siebie. 

Tak jak wcześniej wspominaliśmy piosenkarka już przeszła na catering dietetyczny Be Diet, ale zapowiada, że to dopiero początek zmian. 

Przyznaję, że jestem na cateringu BeDiet - ujawnia. To jest smaczne, ale nie jest to łatwe, bo nie ma możliwości dokładek. Wydzielone racje żywnościowe to moja jedyna nadzieja. A dzisiaj, choć trudno w to uwierzyć, idę na nordic walking.

Ewa Chodakowska mocno wierzy w swoją podopieczną i zapewnia, że trzyma za nią mocno kciuki. 

Mam nadzieję, że nie odpuści - komentuje w Party. Liczę na to, że jej droga po lepszą kondycję spotka się ze wsparciem i mądrością ze strony otoczenia. Wierzę, że stanie się wspaniałą inspiracją dla kobiet, które w zdrowym stylu życia doszukiwały się próżności, egoizmu czy fanatyzmu.

Jesteście ciekawi efektów? 

Ewa Chodakowska chce podbić rynek międzynarodowy. Trenerka otworzyła platformę treningową

Ewa Chodakowska wypuściła kalendarz na 2019 rok i wbiła szpilę Annie Lewandowskiej

Ewa Chodakowska stanowczo do swoich fanek "Nie porównuj się ze mną, ja nie porównuje się z Tobą"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.