Agnieszka Sienkiewicz żegna lato w bikini "Jak widać nie spędziłam go na ćwiczeniach z Chodakowską"

Aktorka Agnieszka Sienkiewicz na swoim Instagramie oficjalnie pożegnała lato. Gwiazda wrzuciła zdjęcie w bikini i przyznała się do tego, że pozwalała sobie na pizzę i inne przyjemności. Widać zmiany w jej sylwetce?

Agnieszka Sienkiewicz w bikini 

Agnieszka Sienkiewicz jakiś czas temu została mamą. Gwiazda od dłuższego czasu stawia na makijaż no make up i naturalność. Aktorka wystąpiła nawet na okładce jednego z magazynów totalnie saute, a zdjęcia wykonano w jej ogrodzie. Dodatkowo Agnieszka nie pozwoliła na retusz swoich zdjęć. Na jej Instagramie również na próżno szukać zdjęć obrobionych przez grafika czy Photoshop. 

Lato właśnie dobiegło końca, za oknem mamy już prawdziwą jesień. Sienkiewicz postanowiła pożegnać się z upałami publikując zdjęcie w bikini i opisując jak spędza czas podczas urlopu. Jej wypowiedź może niektórych zaskoczyć. 

Czas pożegnać się ze złudzeniami.... Lato właśnie się skończyło !!! Dla mnie było cudowne. Jak widać po pewnych częściach ciała, nie spędziłam go na ćwiczeniach z @chodakowskaewa, zapomniałam też spakować batoniki od @annalewandowskahpba. Straszne niedopatrzenie z mojej strony. Może usprawiedliwi mnie zbyt mała walizka. Była za to rodzina i przyjaciele. To lato spędziłam wśród ludzi, którzy są moja siła , moim domem... którzy uszczęśliwiają mnie jak nic innego na świecie. To lato było pełne miłości. No i jeszcze pizzy i makaronu ale kto by zliczył te wszystkie dobroci. A jakie było Wasze lato? - napisała Agnieszka Sienkiewicz w poście na Instagramie.

Do tego podpisu dołączyła takie zdjęcie. 

 

Fanki zachwycone! 

Świetnie wyglądasz kobieto, niczego Ci nie brakuje i niczego nie masz w nadmiarze. Chodakowska i Lewandowska żyją w ograniczeniach, a z tego co póki co wiadomo - życie na Ziemi jest jedno! Korzystajmy ze wszystkich jego smaków i barw!
E, kokieteria! Spojrzałam na zdjęcie, potem na brzuch i pomyślałam że łoł! Ile to ćwiczeń trzeba zrobić żeby taki mieć! Także ten. Jest zacnie.
Piękne Pani wygląda. Nareszcie ktoś wygląda jak kobieta nie jak wieszak. Pozdrawiam serdecznie Pani Agnieszko. 

Agnieszka Sienkiewicz wyśmiewa koleżanki, które retuszują zdjęcia 

Jakiś czas temu na Instagramie Agnieszki pojawiło się dość nietypowe zdjęcie. Dlaczego? Bowiem Sienkiewicz je obrobiła w jednym z programów graficznych i sama była w szoku, że tak można się zmienić tylko przez kilka kliknięć na telefonie. 

Będziecie się śmiali.... ale dopiero dziś odkryłam aplikacje do retuszowania zdjęć. Najbardziej podoba mi się opcja wyszczuplania twarzy i powiększanie piersi. Nie odkryłam tylko jeszcze, jak usunąć „zimno” na ustach .... jakieś podpowiedzi ???  Z zachwytem patrzyłam zawsze na zdjęcia pięknych kobiet, gładkich, cycatych, z talia, która sprawia wrażenie, ze modelka złamie się zaraz na pół...... Niedościgniony ideał.... Teraz i ja będę mogła być jedna z nich. Piętno 34 lat życia, już nigdy nie będzie widoczne na mej twarzy.... !!!! Mój biust, nigdy już nie będzie nosił oznak wielu miesięcy karmienia piersią...... O MATKO!!!!, o ile uboższe było moje życie i Instagram do tej pory !!!! Marilyn Monroe się myliła!!! To nie diamenty, a RETUSZ „najlepszym przyjacielem kobiety” ...... Nie jestem tylko pewna czy odrobinkę nie przesadziłam ???.... Jak myślicie ???? P.S Subtelnie informuje, ze post, podszyty jest pewna dozą ironii - napisała pod zdjęciem. 
 

Luxuria Astaroth była na odwyku. Ukończeniem pochwaliła się na Instagramie "Podjęłam walkę z chorobą"

Natalia Siwiec pozuje w bikini. Fanki bezlitosne: "Wyglądasz jak śmierć na urlopie"

Kinga Rusin rozebrała się na Instagramie. Dziennikarka robi to w słusznej sprawie

11-letnia Edyta Herbuś tańczy z Tomaszem Barańskim. To wideo jest hitem internetu

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.