Luxuria Astaroth była na odwyku. Ukończeniem pochwaliła się na Instagramie "Podjęłam walkę z chorobą"

Nie da się ukryć, że światem show-biznesu można się "zachłysnąć". Szybka sława często doprowadza do uzależnień od narkotyków, alkoholu czy seksu. Tak było w przypadku Luxurii Astaroth, dziewczyny z teledysku Donatana.

Luxuria Astaroth stała się sławna dzięki Donatanowi i Cleo 

Kilka lat temu na salony wkroczyła kolejna gwiazda - Luxuria Astaroth. Modelka została zauważona dzięki teledyskowi Donatanta i Cleo do piosenki "My Słowianie", w którym wystąpiła. Nie trzeba było długo czekać żeby pojawiła się na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, gdzie opowiadała o "piciu krwi ze swojego okresu". Nagły przypływ sławy doprowadził do tego, że Luxuria stała się uzależniona od alkoholu i narkotyków. 

 

Luxuria Astaroth przeszła przez odwyk 

W poniedziałkowy wieczór na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które wyjaśniło wszystkim nieobecność celebrytki w social mediach. Okazuje się, że Luxuria poszła się leczyć i odbyła ośmiotygodniowy odwyk od alkoholu i narkotyków. Jej post na Instagramie wzruszył jej fanów, którzy gratulowali odwagi. Zobaczcie co napisała. 

Co znaczy być osobą uzależnioną? Boję się: Stygmatyzacji, nadania etykiety, stracenia zaufania społecznego, wiarygodności, odrzucenia, utraty własnej godności i szacunku, poczucie bycia odrzuconym Nie boję się, bo to już się stało... Podjęłam walkę z chorobą z którą zmagałam się przez wiele lat wybierając swoje trzeźwe Ja.Ten post piszę głównie dla siebie albowiem każda motywacja jest dobra, aby nie zapomnieć nawet przez chwilę, że będę całe życie walczyć z nieuleczalną chorobą jaką jest uzależnienie. Mam 22 lata.

Do załączonego opisu dodała zdjęcie poświadczające ukończenie terapii. 

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy ze słowami wsparcia. 

Kochana trzymam kciuki za Ciebie! Zrobiłaś już duży krok do przodu! <3
Gratuluje i podziwiam za odwagę pokazania nam tego.Życzę sukcesów na nowej drodze,wolnej od używek :) <3
Podziwiam za szczerość, niewielu mówi o takich sprawach wprost:) w każdym razie powodzenia, bo zapewne jeszcze dużo pracy masz przed sobą. Trzymaj się <3

Trzeba przyznać, że dziewczyna jest naprawdę odważna. Do tej pory gwiazdy raczej takie informacje pozostawiały w tajemnicy, a Luxuria o tym otwarcie napisała. 

Big Boy z Googlebox schudł 125 kg. Teraz pochwalił się, że zgubił jeszcze więcej

Kinga Rusin rozebrała się na Instagramie. Dziennikarka robi to w słusznej sprawie

Jak wyglądała Kinga Rusin 24 lata temu? Fani nie dowierzają w to co widzą

Była uczestniczka "Projekt Lady" próbuje swoich sił w "Top Model". Na Instagramie chce być fit gwiazdą

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.