11-letnia Edyta Herbuś tańczy z Tomaszem Barańskim. To wideo jest hitem internetu

Edyta Herbuś jest jurorką tanecznego show "World of Dance Polska" . Gwiazda swoja karierę na parkiecie zaczynała jednak znacznie wcześniej, bo w latach 90. Teraz do sieci wypłynęło wideo 11-letniej Edyty, która tańczy z Tomkiem Barańskim. To trzeba zobaczyć.

11-letnia Edyta Herbuś tańczy z Tomaszem Barańskim 

Edyta Herbuś swoją przygodę z tańcem zaczynała w latach 90. Gwiazda już jako nastolatka ruszała się jak doświadczona tancerka, o czym możemy przekonać się na filmiku, który właśnie pojawił się w sieci. Co ciekawe na wideo jest też tancerz Tomasz Barański. Mało kto wie, że para zna się już od wielu lat. Zobaczcie co o tym filmiku powiedziała Edyta. 

Niesamowicie żywe nadal są te wspomnienia. To był mój pierwszy obóz taneczny szkoły „Step by step” – Selpia 1992, a ja byłam po raz pierwszy w życiu zakochana…nie tylko w tańcu ;) - powiedziała Herbuś. 
Te obozy to były najpiękniejsze momenty w życiu. Jeszcze wtedy nie wiedziałem że Edytka jest tak wspaniałą tancerką i że będę tańczył z nią w parze. To stało się chwilę później za sprawą naszego trenera Roberta Kupisza. Niesamowite, bo już rok później wygraliśmy międzynarodowy konkurs Hradec Kralove w Czechach, gdzie w swojej kategorii pokonaliśmy 270 par - dodał Tomasz Barański. 

W jego wypowiedzi możemy wyłapać jeszcze jedno nazwisko, a mianowicie Roberta Kupisza. Przypomnijmy, że zanim został projektantem to on również zaczynał od tańca, później był trenerem, fryzjerem, aż ostatecznie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektantów w Polsce. 

Sami zobaczcie jak wyglądała Edyta Herbuś, gdy miała 11 lat! 

 

To wideo stało się hitem internetu! Edyta Herbuś i Tomasz Barański dali naprawdę niezły pokaz swoich umiejętności. 

Edyta Herbuś jest jurorką nowego tanecznego programu 

Telewizja Polsat w jesiennej ramówce zaprezentowała zupełnie nowy format, a mianowicie "World of Dance Polska". Program emitowany jest w każdy piątek o godz. 20. Wśród jurorów oprócz Herbuś znalazł się także Michał Malitowski, Rafał „Roofi” Kamiński. Prowadzącymi show została Olga Kalicka i Karol "Necik" Necikowski. 

„World of Dance - Polska” to spektakularne widowisko, w którym najlepsi tancerze z kraju i ze świata prezentują swoje umiejętności. Będziecie oglądać? 

 

Karolina Szostak schudła dzięki diecie i regularnym treningom. Teraz mówi ile je kalorii

Były uczestnik Top Model, Mateusz Maga pokazał muskulaturę. W programie był chudy, a teraz wygląda jak Adonis

Małgorzata Rozenek-Majdan dostała od Ewy Chodakowskiej wyjątkowy prezent

Jak wyglądała Kinga Rusin 24 lata temu? Fani nie dowierzają w to co widzą

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.