Były uczestnik Top Model, Mateusz Maga pokazał muskulaturę. W programie był chudy, a teraz wygląda jak Adonis

Mateusz Maga w 2016 roku wziął udział w programie "Top Model". Model swoją dość kontrowersyjną urodą zaszokował nie tylko jurorów, ale również innych uczestników. W telewizyjnym show nie mógł pochwalić się taką muskulaturą, jaką prezentuje teraz. Fani? W szoku!

Mateusz Maga w "Top Model" 

Była uczestniczka "Projekt Lady" próbuje swoich sił w "Top Model". Na Instagramie chce być fit gwiazdą

Mateusz Maga wziął udział w castingu do programu "Top Model" w 2016 roku. Jego osoba wzbudziła w show sporo kontrowersji. Niektórzy twierdzili nawet, że wygląda bardziej jak kobieta niż mężczyzna. Mimo wszystko Mateuszowi udało się dojść naprawdę daleko, bo miał świetne proporcje jak na modela i kontrowersyjną urodę, która w świecie mody bardzo się sprzedaje. Mateusz nawet po odpadnięciu z programu robi karierę na wybiegu. Model chodził w pokazach podczas Milan Fashion Week, czy London Fashion Week. Niedawno wziął też udział w kampanii marki The body shop.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan dostała od Ewy Chodakowskiej wyjątkowy prezent

Mateusz Maga przypakował na siłowni 

Od dłuższego czasu model na swoim profilu na Instagramie publikuje takie zdjęcia, które odsłaniają jego muskulaturę. Mateusz Maga po programie "Top Model" znacząco przypakował i nie wygląda już tak samo, jak dwa lata temu. Widać, że Maga rozbudował klatkę piersiową, a także intensywnie pracował nad sześciopakiem na brzuchu. Fani nie mogą wyjść z zachwytu i coraz częściej pojawiają się komentarze, jak udało mu się to zrobić. 

 
Często pytacie o to jak ćwiczę, jak się odżywiam - już w październiku udostępnię Wam video! W tym samym miesiącu wyjdzie mój utwór! - napisał pod zdjęciem.
 
 

Jak wyglądała Kinga Rusin 24 lata temu? Fani nie dowierzają w to co widzą

Mateusz Maga jest też piosenkarzem 

Warto też wspomnieć o tym, że poza tym, że Maga jest modelem to również śpiewa. Choć jego pierwszy utwór bardziej zszokował niż zachwycił to i tak na youtube odsłuchano go ponad pół miliona razy! 

Mateusz Maga zapowiedział, że w październiku wyda kolejną piosenkę. 

 

Nie da się ukryć, że jego metamorfoza jest naprawdę zaskakująca i widać ciężką pracę włożoną w treningi na siłowni. Wygląda teraz lepiej? 

Big Boy z Googlebox schudł 125 kg. Teraz pochwalił się, że zgubił jeszcze więcej

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.