Małgorzata Rozenek-Majdan dostała od Ewy Chodakowskiej wyjątkowy prezent

Małgorzata Rozenek-Majdan wielokrotnie chwaliła się swoją zgrabną sylwetką. Gwiazda przez jakiś czas trenowała z Ewą Chodakowską, później zdradziła w jednym z wywiadów, że trenuje w centrum Anny Lewandowskiej. Mimo wszystko gwiazdy nadal mają ze sobą dobry kontakt, bo ewa przesłała Gosi wyjątkowy prezent.

Małgorzata Rozenek-Majdan dostała wyjątkowy prezent od Ewy Chodakowskiej 

Ewa Chodakowska wypuściła kalendarz na 2019 rok i wbiła szpilę Annie Lewandowskiej

O Małgorzacie Rozenek-Majdan w ostatnim czasie w mediach było jeszcze głośniej niż zwykle. To wszystko za sprawą konfliktu z Kingą Rusin, który toczył się przez kilka dobrych dni. Ostatecznie Gosia i Kinga usunęły wszystkie kąśliwe posty i zajęły się swoim życiem. Jedno jest pewne, po tej akcji raczej nie będą chciały ze sobą już współpracować, a przypomnijmy, że pracują w jednej stacji. 

Ewa Chodakowska postanowiła, że po tym burzliwym okresie zrobi miła niespodziankę swojej koleżance i wyśle jej wyjątkowy prezent. Dlaczego wyjątkowy? Bo chyba nikt nie przypuszczał, że Ewa Chodakowska stworzy pomadki! Chociaż biorąc pod uwagę, że ma już swoją markę z kostiumami kąpielowymi to mogliśmy się tego domyślać. Tak czy inaczej, wróćmy do początku sprawy. Ewa Chodakowska wysłała Małgorzacie Rozenek-Majdan swoje pomadki, które stworzyła przy współpracy z drogerią Douglas i Joanną Krupą. 

Małgorzata Rozenek-Majdan dostała od Ewy Chodakowskiej wyjątkowy prezent 'Małgorzata Rozenek-Majdan dostała od Ewy Chodakowskiej wyjątkowy prezent ' www.instagram.com/m_rozenek

Z wiadomości, którą wysłała Ewa do Perfekcyjnej Pani domu wnioskujemy, że mimo tego, że Rozenek trenuje u Lewandowskiej nadal przyjaźni się z Chodakowską. 

Ewa Chodakowska chce podbić rynek międzynarodowy. Trenerka otworzyła platformę treningową

Małgorzata Rozenek-Majdan przyjaźni się z Ewą Chodakowską? 

W polskim show-biznesie istnieje wiele przyjaźni. Niektóre gwiazdy dopiero po latach znajomości przyznają się do tego, że się przyjaźnią. Tak było na przykład z Ewą Chodakowską i Joanną Przetakiewicz

Była uczestniczka "Projekt Lady" próbuje swoich sił w "Top Model". Na Instagramie chce być fit gwiazdą

Okazuje się, że trenerka wszystkich Polek także jest w bliskich relacjach z Małgorzatą "Nie mów do mnie teraz" Rozenek-Majdan. 

Widzieliście o tym? 

 
 

Macademiangirl na okładce magazynu Ewy Chodakowskiej. Fani: "Grafika trochę poniosło". Blogerka się broni

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.