Jessica Biel wykonuje ćwiczenie znienawidzone przez wszystkie fit girls i robi to perfekcyjnie

Jessica Biel to aktorka znana z takich produkcji jak "Iluzjonista", czy "Siódme niebo". Na co dzień jest żoną Justina Timberlake i mamą Silasa. Aktorka może pochwalić się boską sylwetką! Na Instagramie pokazała swój trening, a fanom opadły szczęki z wrażenia.

Jessica Biel na gali Emmy 2018 

Kendall Jenner wyszła spod prysznica i prawie zaliczyła wpadkę. Mało brakowało, a pokazała by fanom za dużo

Jessica Biel od lat zachwyca na czerwonym dywanie. Aktorka jest nie tylko piękna, ale również może pochwalić się szczupłą i seksowną sylwetką. Największe portale modowe na świecie wielokrotnie pisały o niej, że jest ikoną mody. Trudno się z tym nie zgodzić, patrząc nawet na jej ostatnią kreacją podczas gali Emmy 2018. Jessica Biel postawiła na białą, bardzo efektowną suknię, przypominającą suknię ślubną. 

 

Jessica Biel wykonuje pistols squat

Pistol squat to jedno z najtrudniejszych ćwiczeń, z którymi możemy się spotkać na siłowni. Jego trudność tkwi w tym, że musimy wykonać przysiad na jednej nodze, a druga musi być wyprostowana w kolanie. Robiąc pistol squats regularnie i przede wszystkim poprawnie możemy osiągnąć naprawdę niesamowite efekty, chociażby krągłe i jędrne pośladki

Jessica Biel na swoim Instagramie pokazała jak wykonuje to ćwiczenie. Aktorka nie tylko robi to perfekcyjnie, ale dla utrudnienia wykonuje pistol squats na skrzyni z hantlami. 

 

Fani są w szoku, że Jessica Biel jest aż tak sprawna fizycznie. 

Kourtney Kardashian ma 155 cm wzrostu, ale ile waży? Gwiazda w końcu odpowiedziała

Jessica Biel trenuje jogę 

Jessica Biel nie tylko trenuje na siłowni, ale również czasem wycisza się na zajęciach jogi. Aktorka niedawno wzięła nawet udział w kampanii jednej z amerykańskich marek, gdzie odsłoniła brzuch i zaprezentowała świetną formę. 

 
 

Sposób Jennifer Lopez na umięśnione ciało? To nie dieta, a specjalny trening

Jej mąż Justin Timberlake musi być dumny z żony, w końcu Jessica Biel nawet bez makijażu wygląda jak gwiazda Hollywood. 

 

Kim Kardashian poszła na studia. Wybrała ciężki kierunek, a Kanye West jest zachwycony

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.