Jak wyglądała Kinga Rusin 24 lata temu? Fani nie dowierzają w to co widzą

Wokół Kingi Rusin ostatnio było bardzo głośno za sprawą konfliktu z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Dziennikarka ostatecznie skasowała wszystkie wpisy, które dotyczyły Perfekcyjnej Pani domu i zajęła się codziennymi sprawami. Na Instagramie przypomniała jak wyglądała 24 lata temu.

Kinga Rusin 24 lata temu 

Kinga Rusin pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z podróży. Widoki nie przykuwają uwagi tak, jak jej sylwetka

Wczoraj w Gdyni rozpoczął się 43. Festiwal polskich filmów fabularnych. To jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce. Dlaczego o tym wspominamy akurat przy sylwetce Kingi Rusin? Otóż dziennikarka przypomniała swoim fanom, że 24 lata temu wspólnie z Maciejem Orłosiem miała przyjemność prowadzić jedną z edycji festiwalu. 

To było ... 24 lata temu. Razem z Maćkiem Orłosiem prowadziliśmy Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (dziś ruszyła kolejna jego edycja). To było dla mnie, młodziutkiej dziennikarki TVP kosmiczne przeżycie. Poznałam wtedy moich idoli, w tym Jerzego Stuhra - widzicie ten wzrok pełen uwielbienia? Moim zadaniem było przeprowadzanie wywiadów z największymi gwiazdami polskiego kina, na żywo, w porze największej oglądalności. Taki stres!!! A jednocześnie wieeeelka satysfakcja! Taki debiut to marzenie - napisała pod zdjęciem na Instagramie.

Zdjęcie, które opublikowała zostało wykonane w Gdyni 24 lata temu. Jak wygląda Kinga Rusin? 

 

Kinga Rusin pokazała swoje stare zdjęcie z córką. Fani zachwyceni. "Wygląda pani jak dziewczynka"

Jak widać gwiazda bardzo się nie zmieniła. Gdyby porównać jej obecne zdjęcia z tym, które widzimy wyżej naprawdę ciężko byłoby domyślić się, na którym Kinga Rusin jest starsza. 

Fani byli zachwyceni młodziutką dziennikarką i prosili Rusin o więcej. Ta spełniła ich prośby i chwilę później opublikowała kolejne zdjęcie z serii "stare zdjęcia gwiazd". 

 
Kochani, na Waszą prośbę jeszcze coś z „tamtych” czasów. To zdjęcie z mojej pierwszej w życiu sesji okładkowej do miesięcznika Sukces (wydanie wielkanocne, co widać).

Co jedzą polskie gwiazdy na śniadanie? Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, Jessica Mercedes i inne

Po raz kolejny Kinga Rusin trafiła w gusta fanów, a oni zachwycali się nad jej urodą i tym, że mimo, że jest starsza o prawie 25 lat nadal wygląda tak samo. 

Zjawiskowa wtedy... Zjawiskowa dziś! Piękna kobieta, cudowna osobowość.
Śliczna jak lalka, w sumie to do dziś tak samo Pani wygląda.

Nie da się ukryć, że Kinga Rusin nic się nie zmieniła. 

Pamiętacie Ulę z 'M jak Miłość'? Iga Krefft przeszła dużą metamorfozę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.