Była uczestniczka "Projekt Lady" próbuje swoich sił w "Top Model". Na Instagramie chce być fit gwiazdą

Magdalena Świderska wzięła udział w drugiej edycji programu "Projekt Lady". W telewizyjnym show mówiła o sobie, że jest "weekendowym żulem", ale po jej starym wizerunku nie ma już śladu, choć nadal lubi odsłaniać swoje ciało w social mediach.

Magdalena Świderska w "Projekt Lady"

Patrycja Wieja, zwyciężczyni pierwszej edycji programu 'Projekt Lady' o swojej przemianie

Magdalena Świderska dała się poznać szerszemu gronu odbiorców przez program "Projekt Lady". Na stronie stacji czytamy: 

Magdalena to charakterna Ślązaczka. Pewna siebie i przekonana o swojej wartości. Wybuchowa i czasami arogancka. Mówi o sobie „weekendowy żul”. Uwielbia imprezy tak bardzo, że czasami utrudnia jej to życie i pracę. Jest zadymiarą i lubi bójki na imprezach, choć twierdzi, że sama nigdy ich nie wszczyna. Doskonale wie co i jak powiedzieć, żeby dopiec do żywego. Najbardziej nie znosi dziewczyn, które jak mówi „cykają sobie milion selfie na minutę".

O dziwo przychodząc do programu Magda miała już wyrobione w sobie pewne dobre nawyki. Chodzi tu o nawyki żywieniowe. Dziewczyna studiowała dietetykę kliniczną, a jej wielką pasją jest także siłownia

Poznajecie ją? Ta dziewczyna przeszła długą drogę

Choć Magda nie wygrała "Projektu Lady" to widać, że program miał jakiś wpływ na jej metamorfozę, tylko czy aby na pewno dobry? 

 

Magdalena Świderska próbuje swoich sił w "Top Model"

Magda postanowiła nie poprzestać na jednym programie TVN i spróbować swoich sił w "Top Model", które kilka tygodni temu wróciło do jesiennej ramówki stacji. Podczas spotkania z jury powiedziała: 

Chciałabym pokazać, że modelka nie tylko może nosić rozmiar 34. Ja czuję się seksowna, nosząc rozmiar 38.

Niestety, dziewczyna nie znalazła się w ścisłej czternastce. 

 

Agnieszka Włodarczyk niczym nimfa wodna wypływa z basenu. Ależ ona ma ciało

Magda uwielbia pokazywać fit ciało 

Tak jak wcześniej wspominaliśmy ogromną pasją dziewczyny są treningi na siłowni i zdrowe odżywianie. Magda chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia z siłowni, gdzie chętnie chwali się formą. 

 
 

Seksowna Majka Jeżowska pozuje w bikini na plaży "Love my life"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.