Agnieszka Włodarczyk niczym nimfa wodna wypływa z basenu. Ależ ona ma ciało

Agnieszka Włodarczyk nie często chwali się swoim seksownym ciałem, ale kiedy już to robi to rozpala Instagram do czerwoności. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym wygląda jak prawdziwa seksbomba.

Agnieszka Włodarczyk w bikini 

Seksowna Majka Jeżowska pozuje w bikini na plaży "Love my life"

Choć za oknem mamy już prawie jesień, a sezon wakacyjny powoli dobiega końca część gwiazd nadal wraca myślami do błogiego wypoczynku. Agnieszka Włodarczyk na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w bikini, które rozpaliło Instagram do czerwoności. Aktorka wyłania się na nim z basenu odsłaniając szczupłe ciało. Fani nie kryją zachwytu. 

Bogini jakaś czy jak?
Woooow rakieta!

Niektórzy z fanów porównują Włodarczyk do piosenkarki Sabriny i teledysku "Boys, boys, boys". Nie da się ukryć, że podobieństwo jest naprawdę zauważalne. 

 

Sposób Jennifer Lopez na umięśnione ciało? To nie dieta, a specjalny trening

W czym tkwi sekret seksownego ciała Włodarczyk?

Aktorka raz na jakiś czas pokazuje na swoim Instagramie jak ćwiczy. Agnieszka Włodarczyk ćwiczy z ciężarem własnego ciała i hantlami. Dzięki takiej aktywności fizycznej udaje jej się utrzymać naprawdę zgrabną sylwetkę.

 

Roma Gąsiorowska jako trenerka fitness w nowym filmie. Tylko nam jej trener opowiedział o przygotowaniach do roli

W 2016 roku Włodarczyk wzięła udział w programie Azja Express. Po programie przyznała, że na planie schudła aż 5 kilogramów! Biorąc pod uwagę fakt, że gwiazda zawsze była szczupła 5 kilogramów to naprawdę dużo. 

 

Agnieszkę Włodarczyk z pewnością możemy zaliczyć do grona najseksowniejszych polskich aktorek. 

Kinga Rusin pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z podróży. Widoki nie przykuwają uwagi tak, jak jej sylwetka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.