Sposób Jennifer Lopez na umięśnione ciało? To nie dieta, a specjalny trening

Jennifer Lopez od lat wygląda perfekcyjnie. Piosenkarka uważana jest za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Ma 49 lat, a ciało jak trenerka fitness. To zasługa specjalnego treningu.

Jennifer Lopez odsłania umięśniony brzuch 

Kim Kardashian poszła na studia. Wybrała ciężki kierunek, a Kanye West jest zachwycony

Jennifer Lopez już wielokrotnie chwaliła się swoim umięśnionym ciałem, ale mamy wrażenie, że jej brzuch ze zdjęcia, na zdjęcie wygląda coraz lepiej. JLo nie jest już nastolatką więc osiągnięcie takiego efektu jest nie lada wyzwaniem. Doskonale wiemy, że gwiazda dużo trenuje. Podczas tras koncertowych to taniec jest jej główną aktywnością fizyczną, ale na co dzień piosenkarka wykonuje także inne treningi. Jednym z jej ulubionych jest trening z kettlebell. Kiedyś pokazała nawet jak taki trening wygląda i nie jest to wcale przyjemny trening, ale z pewnością bardzo efektywny. 

 

Janet Jackson schudła ponad 30 kg po ciąży. Piosenkarka ujawniła jak jej się to udało

Specjalny trening Jennifer Lopez 

Choć gwiazda nie wygląda, jakby codziennie przerzucała tony ciężarów, to właśnie dzięki takiemu treningowi może pochwalić się umięśnionym ciałem. Wiele kobiet boi się ćwiczyć ze sztangami i hantlami, bo uważają, że przez to zaczną wyglądać, jak mężczyźni. Jennifer Lopez jest doskonałym przykładem na to, jak trening z ciężarami może wysmuklić, ujędrnić i wyrzeźbić sylwetkę. 

 

JLo na swój profil na Instagramie wrzuciła Insta relację, na której napisała: 

Kawa z mlekiem przed podnoszeniem ciężarów 

Tutaj widzimy jej kolejny trik - kawę z mlekiem. Choć wiele osób nadal twierdzi, że kawa z połączeniu z mlekiem nie jest dobra to po sylwetce JLo możemy wywnioskować, że na nią działa świetnie. 

Lady Gaga znów schudła. Rozebrała się i pokazała szczupłe ciało. Nie za odważnie?

Dieta Jennifer Lopez 

Jennifer Lopez nie jest na specjalnej diecie, ale w jej posiłkach nie znajdziemy przetworzonej żywności ani alkoholu. Każdy poranek zaczyna od koktajlu proteinowego, a po treningu wypija białko. Oprócz tego je dużo warzyw, które zawierają błonnik, a ten z kolei świetnie wpływa na metabolizm. 

Aktorka serialu Beverly Hills 90210, Tori Spelling szaleje z photoshopem. Fani oburzeni

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.