Kim Kardashian poszła na studia. Wybrała ciężki kierunek, a Kanye West jest zachwycony

Chyba nikt się nie spodziewał tego, że jedna z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych gwiazd zza oceanu pójdzie na studia. Mowa o Kim Kardashian. Jej mąż, Kanye West jest dumny i zdradził, jaki kierunek studiów wybrała.

Kim Kardashian poszła na studia!

Janet Jackson schudła ponad 30 kg po ciąży. Piosenkarka ujawniła jak jej się to udało

Kim Kardashian to gwiazda, która ma wszystko: rodzinę, pieniądze i sławę. Celebrytka nie ma jednak wyższego wykształcenia co właśnie postanowiła zmienić. Informacja ta jest szokująca chyba dla wszystkich, choć jej mąż Kanye West podobno jest zachwycony i dumny. Zastanawiacie się pewnie, jaki kierunek studiów wybrała. Otóż Kardashianka poszła na prawo! 

Jakiś czas temu Kim spotkała się z Donaldem Trumpem, z którym ucięła sobie pogawędkę na temat reformy więziennictwa w Stanach Zjednoczonych. Chyba nikt nie przypuszczał, że Kardashiana, która raczej nie angażuje się w sprawy polityczne swojego kraju będzie interesowała reforma więziennictwa. A jednak. Gwiazdy zazwyczaj angażują się w akcje charytatywne, wspierają dzieci i zwierzęta. Kim Kardashian chciała być inna i to jej się chyba udało. 

 

Polska modelka zostanie nowym Aniołkiem Victoria's Secret?

Kanye West dumny z żony 

Informacja o studiach Kim Kardashian wyszła od jej męża Kanyego Westa. W jednym z z wywiadów raper powiedział tak: 

Jest teraz w szkole prawniczej, to dla nas niezwykle ważne – wyjawił, zapowiadając walkę o prawa czarnoskórych więźniów w ośrodkach zamkniętych.
 

Szczerze nie potrafimy sobie wyobrazić Kim Kardashian na sali sądowej broniącej czarnoskórych osadzonych. A wy? 

Lady Gaga znów schudła. Rozebrała się i pokazała szczupłe ciało. Nie za odważnie?

Stifler z Warsaw Shore został dietetykiem? "Ukończyłem dziś trzeci i zarazem ostatni poziom szkolenia"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.