Healthy Year by Ann 2019. Anna Lewandowska wypuściła nowy kalendarz. Ile kosztuje i gdzie go kupić?

Anna Lewandowska, trenerka i motywatorka tak, jak w zeszłym roku, tak i w tym wypuściła nowy kalendarz motywacyjny Healthy Year by Ann 2019. Ile kosztuje i co w nim znajdziemy?

Anna Lewandowska stworzyła kalendarz motywacyjny 

Już jest! Kalendarz Anny Lewandowskiej na 2019 rok. Poprzednie edycje skradły serca fanek i nasze

Trenerka nie tylko wydaje książki kulinarne, poradniki dietetyczne i płyty treningowe, ale raz w roku również kalendarz motywacyjny. Tak jak wszystko inne sygnuje go swoim nazwiskiem. Healthy Year by Ann 2019 to już kolejny kalendarz Anny Lewandowskiej. To co go wyróżnia na tle innych to duża ilość pięknych zdjęć w środku, a także motywacyjne cytaty, które zachęcą do działania każdego, nawet największego lenia. 

 

Anna Lewandowska z Klarą i Marina Łuczenko-Szczęsna z Liamem na wspólnym zdjęciu

Co znajdziemy w Healthy Year by Ann? 

Poza tym, że jest to kalendarz, to oczywiście żona Roberta Lewandowskiego przygotowała dla swoich fanek coś więcej niż tylko miejsce do planowania. Co to jest? W Healthy Year by Ann ponadto znajdziecie: ćwiczenia (zarówno te fizyczne, jak i mentalne), porady jak osiągnąć życiową równowagę, przepisy na pyszne i zdrowe potrawy, podpowiedzi, jak pozbyć się złych nawyków i wspaniale przeżyć cały 2019 rok. 

 

Kalendarz dostępny jest już w przedsprzedaży. 

Anna Lewandowska jest w ciąży? Na Instagramie pojawił się tajemniczy wpis

Ile kosztuje kalendarz Healthy Year by Ann i gdzie go kupić?

Żeby móc mieć swój Healthy Year by Ann 2019 musimy za niego zapłacić 49,90 zł. Dostępny jest on na www.foodsbyann.com i www.empik.com. Póki co ruszyła przedsprzedaż, a oficjalnie będziemy mogli go kupić od 19 września. 

Fanki Anny Lewandowskiej są zachwycone wiadomością, a część z nich nie może się już doczekać, kiedy kurier zapuka do ich drzwi. 

Aniu ślicznie wyglądasz jak zawsze ! Nie mogę się doczekać kiedy twój kalendarz znajdzie się w moich rękach. Pozdrawiam i ściskam - komentują. 
A mi się podoba jak nigdy dotąd. Najpiękniejsze Twoje zdjęcie.

Kupicie? 

Robert Lewandowski składa słodkie życzenia Annie Lewandowskiej na Instagramie. Cudo!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.