Pamiętacie Ulę z 'M jak Miłość'? Iga Krefft przeszła dużą metamorfozę

Iga Krefft to młoda aktorka, którą większość widzów zna z serialu 'M jak Miłość', w którym Iga od najmłodszych lat wcielała się w postać Uli. Z wiekiem, aktorka przeszła ogromną metamorfozę i jest niemal nie do poznania.

Drastyczna metamorfoza Małgorzaty Kożuchowskiej

Od 2000 roku jako Ula w 'M jak Miłość'

Iga Krefft dała się poznać szerszej publiczności w 2000 roku, kiedy to rozpoczęła swoją aktorską przygodę w popularnym serialu telewizyjnym. Już jako 5-cio latka wcieliła się w rolę adoptowanej córki Hanny i Marka Mostowiaków, którą mimo upływu lat gra do dziś.

 

Metamorfoza Igi 

Na przestrzeni lat, widzowie mogli obserwować, jak serialowa Ula rośnie, a jej wygląd się zmienia. Jednak w ostatnim czasie, Iga przeszła zaskakującą metamorfozę, którą doskonale widać na jej najnowszych zdjęciach z wakacji.

 

Na fotografiach widać świetną figurę aktorki, którą dziewczyna chętnie eksponuje. W komentarzach pojawiło się mnóstwo pozytywnych słów w kierunku Igi oraz tego, jak obecnie wygląda:

Wow! Pięknie wyglądasz
Jaką Ty masz świetną figurę 
Nie spodziewałam się, że masz tak boskie ciało

Julia z "Projekt Lady" przeszła ogromną metamorfozę! Schudła i chętnie chwali się figurą na odważnych zdjęciach

Plotki o ciąży aktorki

W internecie pojawiły się plotki na temat rzekomej ciąży Igi. Wszystko za sprawą jednego podpisu pod zdjęciem, które media odebrały jako informację o ciąży:

Dzisiaj odwiedziłam miejsce, które w maju tego roku okazało się być (mam nadzieje) niezwykle wyjątkowym z racji pewnych wydarzeń. Liczę, że dla was też będzie to wyjątkowa sprawa. Zdradzę o co chodzi jeszcze hmmm w tym roku? OBY - napisała Iga.
 

Jednak zdjęcia w bikini, które aktorka publikuje na swoim Instagramie zaprzeczają, jakoby spodziewała się dziecka. Fani podejrzewają raczej nowy projekt muzyczny. 

Jesteście ciekawi, czym wkrótce Iga zaskoczy swoich fanów?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.