50-letnia Joanna Przetakiewicz pokazała jak ćwiczy. Dzięki temu wygląda jak top modelka?

Joanna Przetakiewicz choć ma 50 lat to wygląda jak top modelka. Wielu z pewnością zastanawiało się, jak ćwiczy gwiazda, że ma takie nogi i pośladki. Odpowiedź można znaleźć w najnowszym poście na Instagramie.

Joanna Przetakiewicz ma 50 lat 

Co jedzą polskie gwiazdy na śniadanie? Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, Jessica Mercedes i inne

Joanna Przetakiewicz w zeszłym roku na swoje 50-te urodziny zrobiła prezent sobie, ale również wszystkim fanom występując na okładce magazynu dla mężczyzn Playboy. Projektantka tym samym udowodniła, że wiek to tylko liczba. Joanna Przetakiewicz nie tylko wygląda jak top modelka, ale również jest jedną z najpopularniejszych projektantek na świecie. W jej projektach chodzą nie tylko polskie gwiazdy, ale również te zagraniczne chociażby piosenkarka Nicole Scherzinger. Joanna Przetakiewicz również jako jedna z niewielu sprzedaje swoje projekty w ekskluzywnym domu mody Harrods. 

 
 

50-letnia Joanna Przetakiewicz odsłania długie nogi i pośladki tym samym zachęca do akceptacji własnego ciała. W punkt?

Joanna Przetakiewicz pokazała jak trenuje 

Forma Joanny Przetakiewicz jest naprawdę zaskakująca i aż nie chce się wierzyć, że gwiazda ma 50 lat. Projektantka chętnie na swoim Instagramie pokazuje swoje największe atuty, czyli zgrabne pośladki i długie, smukłe nogi. Jej najnowszy post treningowy wyjaśnia, dzięki czemu tak wygląda. 

 

Joanna Przetakiewicz postawiła na trening z modnymi gumami, które są dodatkowym obciążeniem podczas wykonywania popularnych ćwiczeń. 

Zachód słońca, jacht i Joanna Przetakiewicz. Projektantka odsłoniła pośladki

Pod postem czytamy komentarze fanów: 

O takiej figurze marzą nawet nastolatki!
Otóż właśnie Pani kondycja/figura jest ciężko "wypracowana" i tej wytrwałości w jej utrzymaniu szczerze gratuluje.
Nogi jak nogi ale jaka pupcia się robi. Cudowna dziewczyna!

Nie da się ukryć, że Joanna Przetakiewicz z wiekiem wygląda jeszcze bardziej kwitnąco niż wcześniej. A jej wytrwałość jest godna pozazdroszczenia. 

Polska modelka zostanie nowym Aniołkiem Victoria's Secret?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.