Janet Jackson schudła ponad 30 kg po ciąży. Piosenkarka ujawniła jak jej się to udało

Janet Jackson została mamą już jako dojrzała kobieta, bo piosenkarka miała wtedy 50 lat. Teraz ma 52 lata, wygląda świetnie i w końcu zdradziła, jak udało jej się schudnąć ponad 30 kilogramów!

Janet Jackson została późno mamą 

W 2017 roku o tych gwiazdach mówiło się najczęściej. Zobacz ich spektakularne metamorfozy

Późne macierzyństwo w dzisiejszych czasach już nikogo nie dziwi. Kobiety najpierw robią, karierę żeby po 40-stce zostać mamą. Takich przypadków w show-biznesie nie brakuje. Rekordzistką jednak, wśród gwiazd jest Janet Jackson, która zdecydowała się na macierzyństwo w wieku 50 lat! Gwiazda jest mamą Eissa Al Mana. Niestety, jak to w ciąży bywa przyrost wagi jest nieunikniony, jednak w zalezności od kobiety bardzo różny. Janet Jackson w ciąży przytyła dużo, ale udało jej się to wszystko zgubuić, a nawet jeszcze więcej. 

 

Piosenkarka została gwiazdą nowego numeru magazynu InStyle, w którym opowiedziała o tym, jak udało jej się tak dużo schudnąć. 

 

Janet Jackson zdradziła, jak udało jej się schudnąć 

Jej metamorfoza naprawdę zaskakuje. Janet Jackson po urodzeniu dziecka schudła ponad 30 kilogramów

Janet Jackson po porodzie wraz ze swoim młodszym partnerem arabskim milionerem Wissamem Al Maną całkowicie odcięła się z życia publicznego na rzecz macierzyństwa. Kiedy na Instagramie pojawiło się jej zdjęcie w bardzo odchudzonej wersji wszyscy zastanawiali się, jak udało jej się osiągnąć tak spektakularny efekt. 

W wywiadzie dla Instyle Janet Jackson powiedziała, że to zasługa treningów z trenerem personalnym i zbilansowanej diety. Z rozmowy dowiadujemy się, że piosenkarka całkowicie zrezygnowała z mięsa, a także częściowo z ryb, zdarza jej się je zjeść, ale tylko grillowane. Najważniejszą zmianą w jej codziennym jadłospisie jest jednak wyeliminowanie słodyczy, choć raz na jakiś czas zdarza jej się zjeść snickersa. 

Nie da się ukryć, że Janet Jackson wygląda teraz świetnie, a macierzyństwo bardzo jej służy. 

 
 

Lady Gaga znów schudła. Rozebrała się i pokazała szczupłe ciało. Nie za odważnie?

W pierwszej edycji "Top Model" przeszła metamorfozę, ale to jak wygląda po urodzeniu trójki dzieci wbija w fotel

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.