Anna Wendzikowska pod ostrzałem krytyki za leżenie na brzuchu w ciąży. Fanki bezlitosne

Dziennikarka Anna Wendzikowska wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Gwiazda na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym leży na brzuchu w kusych majtkach. Jej fanki nie są zachwycone.

Anna Wendzikowska po raz drugi w ciąży 

Małgorzata Rozenek-Majdan znowu photoshopuje zdjęcia? Najnowsza fotka w bikini zastanawia

Anna Wendzikowska wkrótce zostanie mamą po raz drugi. Wiadomość o ciąży dziennikarka przez dłuższy czas ukrywała w tajemnicy, ale rosnący brzuszek już jej na to nie pozwalał. Od momentu, kiedy ogłosiła światu wiadomość o drugim dziecku na bieżąco pojawiają się na jej profilu na Instagramie zdjęcia z brzuchem. 

 
 

Roma Gąsiorowska wygląda, jak trenerka fitness. To zasługa teamu Anny Lewandowskiej

Anna Wendzikowska pod ostrzałem krytyki 

Na Instagramie Anny Wendzikowskiej pojawiło się zdjęcia, na którym dziennikarka leży na brzuchu będąc w zaawansowanej ciąży w kusych majtkach. Co prawda gwiazda już je usunęła, ale jak to w takich wypadkach bywa internet nie zapomina. 

Anna Wendzikowska leży na brzuchu w zaawansowanej ciążyAnna Wendzikowska leży na brzuchu w zaawansowanej ciąży www.instagram.com/aniawendzikowska

Blanka Lipińska to nowa twarz show biznesu. Autorka "polskiego Greya" lubi się chwalić wysportowanym ciałem

Fanki są oburzone jej zachowaniem, co można było przeczytać w komentarzach. 

Niesmaczne zdjęcie. Rozumiem, że Ania piękna i tak dalej, ale d*pę pokazywać całemu światu? Ma męża czy tam ojca dziecka, powinien być seksapil jej ciała dla niego. Świat i kobiety spadają na psy - napisała jedna z fanek. 
Ładnie Pani wygląda, ale dziecku raczej nie jest wygodnie, kiedy mama leży na brzuchu. Może lepiej przyjąć inną pozycję do lansu? - dodała inna.

Anna Wendzikowska nie odniosła się do krytyki i szybko usunęła post. Czy takie zdjęcie tylko i wyłącznie dla zdobycia kilku like'ów jest tego warte? 

Agnieszka Jastrzębska trenuje u Anny Lewandowskiej i już schudła 20 kg. Widać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.