Anna Wendzikowska pod ostrzałem krytyki za leżenie na brzuchu w ciąży. Fanki bezlitosne

Dziennikarka Anna Wendzikowska wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Gwiazda na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym leży na brzuchu w kusych majtkach. Jej fanki nie są zachwycone.

Anna Wendzikowska po raz drugi w ciąży 

Małgorzata Rozenek-Majdan znowu photoshopuje zdjęcia? Najnowsza fotka w bikini zastanawia

Anna Wendzikowska wkrótce zostanie mamą po raz drugi. Wiadomość o ciąży dziennikarka przez dłuższy czas ukrywała w tajemnicy, ale rosnący brzuszek już jej na to nie pozwalał. Od momentu, kiedy ogłosiła światu wiadomość o drugim dziecku na bieżąco pojawiają się na jej profilu na Instagramie zdjęcia z brzuchem

 
 

Roma Gąsiorowska wygląda, jak trenerka fitness. To zasługa teamu Anny Lewandowskiej

Anna Wendzikowska pod ostrzałem krytyki 

Na Instagramie Anny Wendzikowskiej pojawiło się zdjęcia, na którym dziennikarka leży na brzuchu będąc w zaawansowanej ciąży w kusych majtkach. Co prawda gwiazda już je usunęła, ale jak to w takich wypadkach bywa internet nie zapomina. 

Anna Wendzikowska leży na brzuchu w zaawansowanej ciążyAnna Wendzikowska leży na brzuchu w zaawansowanej ciąży www.instagram.com/aniawendzikowska

Blanka Lipińska to nowa twarz show biznesu. Autorka "polskiego Greya" lubi się chwalić wysportowanym ciałem

Fanki są oburzone jej zachowaniem, co można było przeczytać w komentarzach. 

Niesmaczne zdjęcie. Rozumiem, że Ania piękna i tak dalej, ale d*pę pokazywać całemu światu? Ma męża czy tam ojca dziecka, powinien być seksapil jej ciała dla niego. Świat i kobiety spadają na psy - napisała jedna z fanek. 
Ładnie Pani wygląda, ale dziecku raczej nie jest wygodnie, kiedy mama leży na brzuchu. Może lepiej przyjąć inną pozycję do lansu? - dodała inna.

Anna Wendzikowska nie odniosła się do krytyki i szybko usunęła post. Czy takie zdjęcie tylko i wyłącznie dla zdobycia kilku like'ów jest tego warte? 

Agnieszka Jastrzębska trenuje u Anny Lewandowskiej i już schudła 20 kg. Widać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.