Małgorzata Rozenek-Majdan znowu photoshopuje zdjęcia? Najnowsza fotka w bikini zastanawia

Małgorzata Rozenek-Majdan w tym roku chętnie wrzucała na swój Instagram zdjęcia w bikini. Jej najnowsza fotka jednak daje do myślenia. czy gwiazda znowu schudła?

Małgorzata Rozenek-Majdan pręży się w bikini 

Małgorzata Rozenek-Majdan zasypana kartonami. Fani: "Bije już chyba Pani Państwa Lewandowskich na głowę w kwestii reklam"

Małgorzata Rozenek-Majdan lub jak kto woli Perfekcyjna Pani Domu na swoim Instagramie chętnie publikuje zdjęcia w bikini. Gwiazda choć ma już 40 lat to może pochwalić się naprawdę rewelacyjną figurą, ale jej fani coraz częściej zastanawiają się  czy to zasługa treningu i diety czy może photoshopa? 

W swojej karierze Małgorzata Rozenek-Majdan już popełniła kilka gaf w związku z obrabianiem zdjęć. Wygięte framugi czy krzywa podłoga mogą wskazywać na majstrowanie w programach graficznych. Niestety żona Radosława Majdana robi to niezbyt dobrze, bo fani za każdym razem to dostrzegają. 

Tym razem Gosia Rozenek opublikowała na Instagramie zdjęcie w cekinowym bikini. Od razu w oczy rzucają się jej duże piersi, ale kiedy przyjrzymy się bliżej możemy zauważyć, że coś jest nie tak z jej pośladkami, a jedna ręka jest znacznie chudsza od drugiej. To również wychwycili jej fani. 

Dlaczego jedną rękę ma pani szczuplejszą od drugiej i pośladek taki nierówno obrobiony. Z fotoszopem trzeba powolutku pracować. Take your time...

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała się, że trenuje u Anny Lewandowskiej. Gwiazda nie może już pić alkoholu

Pani Małgosiu jakiej aplikacji do przerabiania Pani używa?
 

Małgorzata Rozenek-Majdan kusi w bikini, ale fanki dostrzegły, że czegoś brakuje

Małgorzata Rozenek-Majdan znowu powiększyła piersi? 

Na zdjęciu powyżej rzeczywiście widać, że piersi Małgorzaty Rozenek-Majdan stały się jakby większe. Nie wiadomo czy jest to zasługa dobrego ustawienia, photoshopa czy może kolejnej operacji plastycznej. 

Póki co Małgorzata Roznek-Majdan nie odniosła się do złośliwych komentarzy. 

 

A Wy co myślicie? 

Małgorzata Rozenek-Majdan ćwiczy na wakacjach. "To nie trening to pozowanie do zdjęcia" zarzuca jej jedna z fanek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.