Roma Gąsiorowska wygląda, jak trenerka fitness. To zasługa teamu Anny Lewandowskiej

Do tej pory chyba nikt nie wiedział, że Roma Gąsiorowska jest aż tak aktywna fizycznie. Gwiazda przygotowuje się do nowej roli, gdzie zagra trenerkę fitness i już sama tak wygląda. Jej umięśniony brzuch robi wrażenie!

Roma Gąsiorowska zagra w nowym filmie 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski świętują urodziny. Na przyjęciu tłumy gwiazd

TVN i Next Film szykują nową komedie romantyczną Całe szczęście, która może okazać się kolejnym hitem, tak jak było w przypadku Listów do M. Dlaczego? Głównie przez obsadę. W rolach głównych zobaczymy Romę Gąsiorowską i Piotra Adamczyka. Prace nad filmem ruszyły w sierpniu, póki co nie ma dokładnej daty premiery produkcji. 

Film będzie opowiadał historię muzyka orkiestry symfonicznej - Roberta (w tej roli zobaczymy Piotra Adamczyka), który jest samotnym ojcem i wychowuje 10-letniego syna, Filipa. Jego życie zmienia się, kiedy poznaje gwiazdę fitness Martę (w tej roli zobaczymy Romę Gąsiorowską). 

Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – czytamy w opisie produkcji.

Camp by Ann. Gwiazdy na obozie Anny Lewandowskiej

Roma Gąsiorowska pochwaliła się umięśnionym brzuchem 

Aktorka musiała się nieźle napocić żeby odpowiednio się przygotować do roli. W tym wszystkim pomagał jej trener Anny Lewandowskiej - Jakub Głąb, z którym również trenuje Zosia Ślotała. 

 

Treningi odbywały się w niedawno otwartym centrum treningowym Healthy Center by Ann na warszawskiej Sadybie. 

Anna Lewandowska wspiera Sandrę Kubicką. Trenerka zrobiła u niej zakupy. Co kupiła?

Trzeba przyznać, że forma, która prezentuje obecnie gwiazda jest godna pozazdroszczenia i Roma Gąsiorowska już wygląda, jak trenerka fitness. 

Roma Gąsiorowska przygotowywała się do roli w Healthy Cenetr by Ann pod okiem trenera Jakuba GłąbaRoma Gąsiorowska przygotowywała się do roli w Healthy Cenetr by Ann pod okiem trenera Jakuba Głąba www.instagram.com/healthycenterbyann

Obsada filmu "Całe szczęście"

Poza głównymi bohaterami czyli Romą Gąsiorowską i Piotrem Adamczykiem zobaczymy również: Joannę Liszowską, Marietę Żukoską, Tomasza Sapryka, Izabelę Dąbrowską, Joachima Lamża i Jacka Borusińskiego. 

Czy możemy spodziewać się kolejnej hitowej produkcji? Zobaczymy. Niemniej jednak Romie Gąsiorowskiej trzeba pogratulować sumienności, bo forma którą prezentuje jest godna pozazdroszczenia. 

Anna Lewandowska pokazała, jak Klara ćwiczy. Widać, że jej córka ma sportowe geny

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.