Lady Gaga znów schudła. Rozebrała się i pokazała szczupłe ciało. Nie za odważnie?

Lady Gaga w swojej karierze przechodziła wzloty i upadki. Kiedy zaczynała była bardzo szczupła, później drastycznie przytyła. Teraz znowu jest w życiowej formie i pokazała się na Instagramie nago. Czy to już nie jest przesada?

Lady Gaga od zawsze szokowała

Królowa jest tylko jedna? Już nie. Doda ma "sobowtórkę" w wersji ekstremalnie wysportowanej! Podobna?

Lady Gaga od lat zalicza się do bardziej kontrowersyjnych gwiazd. Przypomnijmy, że kiedyś piosenkarka założyła na siebie sukienkę z mięsa i wywołała tym poruszenie nie tylko w Stanach, ale również na całym świecie. Chyba każdy z nas pamięta jej dziwne stylizacje, które z drugiej strony były jej znakiem rozpoznawczym. Po tym okresie Lady Gaga trochę stonowała i zaczęła ubierać się "normalnie". Na niektórych zdjęciach jest wręcz nie do poznania.

 

Agnieszka Jastrzębska trenuje u Anny Lewandowskiej i już schudła 20 kg. Widać?

Lady Gaga pozuje nago na Instagramie 

Gwiazda nigdy nie miała problemów ze swoją nagością i kilkukrotnie można było oglądać już jej ciało bez ubrań. Do tej pory jednak w sieci nie pojawiały się takie zdjęcia, jak te które zobaczycie poniżej. 

Widzimy na nich Gagę, która pozuje zakładając rajstopy. Gwiazda nie ma na sobie nic poza nimi, a piersi zostały wyretuszowane tak, żeby ich nie było widać. Swoją drogą Lady Gaga na tych zdjęciach zaprezentowała zupełnie nową sylwetkę, znacznie szczuplejszą niż jeszcze jakiś czas temu. 

Gwiazdy pokazują swoje niedoskonałości. Maja Hyży, Edyta Pazura i inne

 
 

Fani piosenkarki podzielili się na tych, którym zdjęcia się podobają i tych, którzy uważają, że gwiazda chce się wybić na prowokacji. 

A Wy co myślicie? 

Małgorzata Rozenek w seksownej stylizacji znów przesadziła. 'Prawdziwa dama' - szydzą fani

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.