Królowa jest tylko jedna? Już nie. Doda ma "sobowtórkę" w wersji ekstremalnie wysportowanej! Podobna?

Doda pochwaliła się na Instagramie fotką swojej wysportowanej "sobowtórki" z Australii. Pod zdjęciem pojawiły się setki komentarzy fanów. Ich zdania są podzielone. Nie wszyscy chcieliby widzieć swoją idolkę w tak wysportowanej wersji.

Dodzie wiedzie się całkiem dobrze. Ślub z Emilem Stępniem - producentem filmowym, a później rajskie wakacje-niespodziankę, na które ją zabrał, pozwoliły naładować akumulatory przed kolejnymi wyzwaniami. Bo Doda postawiła sobie poprzeczkę bardzo wysoko, każdy z jej kolejnych koncertów jest swoistym show, na którym gwiazda daje z siebie wszystko. O frekwencję nie musi się martwić. Fani, którzy obserwują gwiazdę na Instagramie, zauważyli jednak, że ostatnio sporo schudła. Część z nich zmartwił ten fakt, miejmy jednak nadzieję, że znaczny spadek wagi to nie efekt żadnych poważnych problemów. 

Doda kusi w bikini, ale fanki martwią się o jej wagę. Piosenkarka odpowiada

 

Doda ma sobowtórkę w Australii

Jak przystało na prawdziwą gwiazdę, Doda powinna mieć także godną siebie sobowtórkę :-) Okazało się, że ma! Pod opublikowanym przez Dodę zdjęciem pięknej Australijki pojawiły się setki komentarzy. 

 

Kim jest sobowtórka Dody?

Stephanie Sanzo, której zdjęcie Doda opublikowała na swoim koncie na Instagramie jest certyfikowaną trenerką personalną i zawodniczką bikini fitness (w ciągu ostatnich 3 lat startowała osiem razy w Bikini and Fitness divisions of WFF). Mieszka w Australii i ma dwoje dzieci - dziesięcioletniego syna i dwuletnią córeczkę. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła po pierwszej ciąży. Jest niewiarygodnie podobna do Dody, gdyby nie komentarz piosenkarki, pomyślałybyśmy, że z seksownej artystki, niepostrzeżenie zmieniła się w umięśnioną sportsmenkę :-)

Mel B - była gwiazda Spice Girls idzie na odwyk. Chce zapanować nad swoim życiem i problemami

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.