Wiemy, ile ważą polskie gwiazdy

Zastanawiałaś się, ile mogą ważyć takie gwiazdy jak Doda, Małgorzata Rozenek, czy Ewa Chodakowska? Przeszukałyśmy cały internet, by znaleźć odpowiedzi na to pytanie. Wiemy, ile ważą polskie gwiazdy.

1. Doda

 

Doda posiada szczupłą figurę, jednak cieszy się pełnymi, kobiecymi kształtami. Gwiazda ostatnio sporo schudła i plotki donoszą, że waży teraz o wiele mniej niż dawniej. Niegdyś przyznała, że waży niezmiennie 53 kg. Jak jest teraz? Z pewnościa mniej...

Metoda odchudzająca Konrada Gacy. To, dzięki niej chudły polskie gwiazdy

2. Honorata Skarbek

 

Honorata ma ponad 170 cm wzrostu. Niegdyś zdradziła, że waży ok 61 kg. Trzeba przyznać, że to świetna waga, jak na jej wzrost.

10 rzeczy, które warto robić, by zgubić tkankę tłuszczową i uniknąć efektu jo-jo

3. Anna Lewandowska

 

Ania to chodząca maszyna bez grama tłuszczu, za to z niemała ilością mięśni. Jej waga wynosi 53 kg.

4. Ewa Chodakowska

To samo tyczy się Ewy. Na próżno szukać u niej jakiekolwiek, choćby najmniejszej fałdki tłuszczu. Ewa wyznała, że waży 54 kg.

5. Natalia Siwiec

 

Natalia w przeciwieństwie do Ewy, czy Ani nie posiada zbyt wiele mięśni. Ma szuczpłą figurę tyou "skinny", a jej waga wynosi zaledwie 45 kg przy wzroście 170 cm.

6. Joanna Krupa

 

Wysoka i szczupła! Ale jednocześnie kobieca, krągła i pełna seksapilu. Joanna ma 170 cm wzrostu i waży 53 kg.

7. Małgorzata Rozenek-Majdan

 

Małgosia od jakiegoś czasu ostro trenuje i dba o to, co trafia na jej talerz. Trzeba przyznać, że jej figura wygląda świetnie. Gwiazda waży nieco ponad 50 kg przy wzroście ok 165 cm. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.