Co jedzą polskie gwiazdy na śniadanie? Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, Jessica Mercedes i inne

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Wiedzą o tym również polskie gwiazdy, które mają bardzo napięte grafiki. Co znajdziemy na talerzu u Anny Lewandowskiej, Ewy Chodakowskiej, Jessiki Mercedes czy Joanny Przetakiewicz?

Śniadanie węglowodanowe, białkowo-tłuszczowe, a może i to i to w jednym? Jak wygląda pierwszy posiłek gwiazd tuż po przebudzeniu? Przejrzeliśmy ich profile na Instagramie i teraz jest już wszystko jasne. 

Fani zaniepokojeni wychudzoną sylwetką Dody: 'zmarniałaś, nie chudnij już'

Anna Lewandowska - co je na śniadanie?

Anna Lewandowska niejednokrotnie przekonywała swoje fanki, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Trenerka i żona Roberta Lewandowskiego jest zwolenniczką śniadań białkowo-tłuszczowych w których skład wchodzi np. jajko i awokado, ale ostatnio częściej na jej Instagramie możemy zobaczyć śniadania na słodko. Owsianka z z orzechami i świeżymi owocami to jej ostatni hit. Swoją drogą, jej Instagram to kopania przepisów, bo Anna Lewandowska co chwila publikuje je dla swoich fanów. 

 

Ewa Chodakowska - co je na śniadanie? 

Tak samo, jak Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska zachęca do jedzenia śniadań. Trenerka wszystkich Polek, także stawia na śniadania na słodko. Niedawno na swoim instagramie pokazała granolę z jogurtem kokosowym i owocami sezonowym. Trzeba przyznać, że wygląda bosko!

Śniadanie Ewy ChodakowskiejŚniadanie Ewy Chodakowskiej www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska świętuje kolejną rocznicę. 9 zdjęć na 9 lat z ukochanym. Zobacz, jak przez ten czas zmieniła się gwiazda

Jessica Mercedes - co je na śniadanie? 

Jessica Mercedes jest jedną z najpopularniejszych blogerek w Polsce, ale również na świecie. Dziewczyna przeszła niemałą metamorfozę. Zaczęła regularnie ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Jessica uwielbia podróżować i część dań, które pokazuje na swoim Instagramie jest inspirowane właśnie podróżami. 

Na śniadanie blogerka często je açai bowl z granolą i owocami. Również w Warszawie można już znaleźć miejsca, gdzie serwuje się takie śniadania. 

 

Joanna Przetakiewicz - co je na śniadanie? 

Z Joanną Przetakiewicz i jej śniadaniem była nawet jedna historia w sieci. Projektantka wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym było tylko jedno jajko. Fani od razu zaniepokoili się, że to jedyna rzecz, którą projektantka spożywa tuż po przebudzeniu. Okazuje się, że Joanna Przetakiewicz lubi na śniadanie wypić zdrowy koktajl owocowo-warzywny. 

 

Anna Lewandowska trenuje bieganie ze swoją córką Klarą. "Przebiegły" 6 km! Zobacz jak

Kinga Rusin - co je na śniadanie? 

Dziennikarka TVN jest przykładem na to, że można wyglądać świetnie kiedy ma się 47 lat. Jej sposób na śniadanie jest bardzo prosty i dokładnie taki sam, jak Joanny Przetakiewicz. Kinga Rusin rano pije koktajl owocowo-warzywny. 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan - co je na śniadanie? 

Małgorzata Rozenek-Majdan może pochwalić się niesamowitą sylwetką. Gwiazda TVN niedawno pochwaliła się swoim dość ubogim śniadaniem, bo w miseczce były tylko owoce. To dzięki nim wygląda, jak wygląda?

 

Katarzyna Zielińska - co je na śniadanie? 

Katarzyna Zielińska przeszła niesamowitą metamorfozę. Aktorka schudła, zmieniła styl, a także fryzurę.Choć mogłoby się wydawać, że gwiazda nie pozwala sobie na kaloryczne śniadanie to właśnie takie najczęściej można znaleźć na jej Instagramie. Na zdjęciu poniżej widać arbuza, rogaliki, a także jogurt. 

 

Selena Gomez pochwaliła się zdjęciem w bikini. Co się stało z jej piękną figurą?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.