Inspiracje na fit dania! Książki z przepisami Chodakowskiej i Lewandowskiej

Zarówno Ewa Chodakowska, jak i Anna Lewandowska uważają, że dieta jest równie ważna, co ćwiczenia fizyczne. Zdrowe odżywianie gwarantuje nie tylko szczupła sylwetkę, ale także lepsze samopoczucie. Zobaczcie książki trenerek z fit przepisami i poznajcie ich sposoby na zbilansowaną dietę!

Książki Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Jej programy treningowe przyczyniły się do zmiany życia wielu kobiet, które dzięki jej pomocy szybko i efektywnie zrzuciły zbędne kilogramy. Doceniana przez miliony fanów, poza zestawami ćwiczeń zajmuje się także tworzeniem zdrowych przepisów. W jej książkach znajdziemy zasady komponowania smacznej i zbilansowanej diety bogatej w pełnowartościowe produkty oraz dopasowanej do naszych indywidualnych potrzeb. 100 przepisów na zdrowe koktajle czy 150 pomysłów na łatwe i szybkie do wykonania dania to jednak tylko niewielka część tego, co oferuje nam trenerka w swoich publikacjach. W poradnikach Chodakowskiej znajdziemy również zestawy ćwiczeń na najbardziej problematyczne partie ciała, liczne wskazówki dietetyczne oraz rekomendowane produkty.

Kolaż / Źródło: www.instagram.com/beactivetravelKolaż / Źródło: www.instagram.com/beactivetravel Materiały partnerów

Książki Anny Lewandowskiej

Zdrowy tryb życia to największa pasja Anny Lewandowskiej. Trenerka przekonuje, że dzięki aktywności fizycznej i prawidłowej diecie możemy nie tylko schudnąć, ale także poprawić swoje samopoczucie. Najważniejsze, by wyrobić w sobie zdrowe nawyki, które pozwolą nam utrzymać dobrą formę i pozytywne nastawienie. Anna Lewandowska w swoich książkach udowadnia, że nie musimy rezygnować z tego, co lubimy. Wśród 170 autorskich przepisów trenerki znajdziemy zarówno pomysły na obiady oraz śniadania, jak i na zdrowe smakołyki czy słodkie koktajle, których wcale nie musimy sobie odmawiać. Wszystkie umieszczone w książce receptury zostały wcześniej sprawdzone w kuchni Lewandowskiej, która zadbała o to, by ich przygotowanie było łatwe oraz by mogło się odbyć bez większych nakładów finansowych i czasowych. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.