Maffashion pojawiła się na okładce magazynu. Fani bezlitośni. "Jesteś niepodobna do siebie. Jak to ktoś napisał połączenie Rozenek i Dody"

Maffashion jest gwiazdą najnowszego wydania magazynu "VIVA!". Blogerka pochwaliła się na swoim Instagramie efektami sesji zdjęciowej. Niestety, wielu fanom zdecydowanie nie przypadły one do gustu.

Maffashion jest jedną z najpopularniejszych blogerek w Polsce

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 1 milion osób z całego świata i ta liczba stale się powiększa. Nic dziwnego! Maffashion nie tylko publikuje na swoich profilach zdjęcia codziennych stylizacji, którymi inspirują się fanki z całego świata, ale również nieustannie bierze udział w różnych projektach dla najbardziej znanych światowych marek.

 

Plan na dolną część brzucha. Płaski brzuch w 30 dni

Maffashion na okładce najnowszego wydania magazynu "VIVA!"

Maffashion ma kolejne powody do dumy. Blogerka jest gwiazdą najnowszego wydania "VIVY!". Dzięki temu możemy podziwiać ją na okładce magazynu, a w środku znajdziemy jej piękne zdjęcia i wywiad z nią. Radosną nowiną o kolejnym sukcesie blogerka podzieliła się na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Aaaa! Od dziś w sprzedaży! Moja nowa okładka do letniego wydania @viva_magazyn!Dziękuję z całego serducha cudownej @stareoness za genialną pracę i zdjęcia! @czaja_wyczaja uwielbiam pracować z tobą! @patrycjadobrzenieckamakeup, @ewa_pieczarka dziękuję za energię i uczynienie mnie piękną. Ślę uściski do całej ekipy! A was zapraszam do kiosków! PS. Dajcie znać, które zdjęcie z sesji podoba wam się najbardziej! - napisała Maffashion na Instagramie, nie kryjąc swojej radości.
 

Pij te napoje przed snem, a znacznie szybciej spalisz tłuszcz!

Maffashion skrytykowana przez swoich fanów

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów blogerki. Pod jej fotografią okładkową od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy, jednak opinie internautów były mocno podzielone. Część zachwalała urodę i figurę Maffashion, inni zaś otwarcie zarzucili jej, że przy zdjęciu graficy przesadzili z Photoshopem, przez co celebrytka w ogóle nie przypomina siebie i wygląda bardzo nienaturalnie.

Zupełnie niepodobna do siebie.
Na tym zdjęciu jesteś niepodobna do siebie. Jak to ktoś napisał połączenie Rozenek i Dody.
Trochę przesadzili z obróbką zdjęcia, w ogóle nie przypominasz siebie na tym zdjęciu. Aczkolwiek ciało sztos!
Matko, jaki Photoshop.
Maffka, co oni ci zrobili?! Wyglądasz na co najmniej 20 lat starszą i to jeszcze z wieloma poprawkami, fotograf totalnie zabrał ci młodość i twoją piękną urodę.
 

Płaski brzuch oraz szczupłą sylwetkę robimy w kuchni. 7-dniowy jadłospis od Ewy Chodakowskiej

Maffashion odpowiedziała na krytykę internautów

Julia Kuczyńska nie pozostawiła tych wszystkich negatywnych opinii bez komentarza.

Miało być inaczej! No i w końcu super kobieco. Tak chcieliśmy. Jeśli wyglądam tu na 40 lat, to może faktycznie jest "postarzone". Jeśli natomiast wyglądam na 30, to kurde może w końcu dla niektórych nie będę już 20-latką (...). Nie wiem, czy oglądałaś Instastory z tego dnia? Czy widziałaś zdjęcie i filmik dodany w dniu sesji? To nie retusz zmienił twarz, a makijaż który jest zupełnie inny niż ten, jaki ja ewentualnie robię - odpowiedziała Maffashion.
 

Piłam ten napój codziennie przed pójściem spać. Miał spalać tłuszcz, czy działa?

Więcej o: