Już od jakiegoś czasu wśród gwiazd panuje trend na pokazywanie zdjęć z przeszłości oraz metamorfoz, jakie przeszły na przestrzeni lat. Ewa Chodakowska również postanowiła powspominać szkolne lata i na swoim instastories pokazała kilka swoich zdjęć z czasów kiedy była nastolatką.
Ewa Chodakowska zaskoczyła nową okładką "Wyjątkowo zrezygnowałam z bikini i ubrałam się"
Jedną z fotografii, która pokazała było zdjęcie zrobione w 1 klasie liceum. Patrząc na tą fotografię widać, ze Ewa od zawsze była wulkanem energii.
Co to były za czasy - wspomina Ewa Codakowska.
Sara Boruc pochwaliła się figurą w bikini od Ewy Chodakowskiej
A tutaj kompromitacja level master. Popłynęłam trochę z makijażem... O! Gdyby ktoś miał wątpliwości co do prawdziwości, naturalności moich ust - zajmowały pół twarzy
Oh My God! Tutaj z moim siostrzeńcem, który ma teraz prawie 2 metry wzrostu. Ja też trochę inaczej wyglądam...
Ewa Chodakowska wielokrotnie już pokazywała, że ma do siebie ogromny dystans oraz poczucie humoru, wytykając swoje makijażowe lub modowe wpadki - my uwielbiamy ludzi z takim dystansem do siebie i świata!