Karolina Pisarek przyznała się, że ma niedoczynność tarczycy. Jak sobie radzi z chorobą?

Była uczestniczka Top Model, Karolina Pisarek jest jedną z najpopularniejszych modelek w Polsce. Gwiazda przyznała się w jednym z wywiadów, że jest chora na niedoczynność tarczycy. Jak sobie z tym radzi?

Karolina Pisarek brała udział w Top Model 

Karolina Pisarek chwali się jędrnymi pośladkami na wakacjach z nowym chłopakiem. To piłkarz i gwiazda Instagrama

To jedna z tych uczestniczek, której kariera nabrała tempa po programie Top Model. Karolina Pisarek choć nie wygrała to o zwycięstwo walczyła w finale z Jakobem Koslem i Radkiem Pestką, który ostatecznie wygrał show. Po programie modelka angażowana jest do wielu kampanii, a także pokazów mody. Na co dzień związana jest z agencją Avant Models, w której również jest Sandra Kubicka

 

Pamiętacie pierwszą edycję 'Top Model'? Niektóre uczestniczki są nie do poznania

Karolina Pisarek walczy z chorobą 

Okazuje się, że modelka nie ma łatwego życia, gdyż zmaga się niedoczynnością tarczycy. Mając taką chorobę musimy bardzo uważać na to co jemy, a także wyeliminować część produktów ze swojej diety. Jak Karolinie udaje się utrzymać tak świetną formę mimo choroby? 

Przede wszystkim trzymam się właśnie diety. To nie jest tak, że mogę wszystko jeść i będę chuda. Mam niedoczynność tarczycy więc jest jeszcze trudniej. Natomiast nie jem glutenu i nie jem nabiału. Jem też bardzo mało węglowodanów. Głównie warzywa i mięso - powiedziała w jednym z wywiadów. 

Kontrowersyjna uczestniczka 1. edycji Top Model, teraz nie przypomina siebie. Co się z nią stało?

Jak widać modelka musiała wyeliminować ze swojej diety gluten i nabiał. Dodatkowo w tej samej rozmowie opowiedziała o tym czy ćwiczy. 

Wykonuję ćwiczenia praktycznie codziennie, staram się każdego dnia ćwiczyć cokolwiek, a kiedy tylko mogę idę na siłownię.

Karolina w swoich social mediach chętnie chwali się zdjęciami szczupłej sylwetki. 

Była uczestniczka Top Model pokazała jak wygląda jej brzuch 4 dni po porodzie

 

Najpopularniejszy trening na Instagramie. Ćwicząc z tym jednym przyrządem wyrzeźbisz i ujędrnisz pośladki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.