Ewa Chodakowska broni strojów kąpielowych Missionswim "Ja dopiero się rozkręcam"

Ewa Chodakowska wczoraj zderzyła się ze ścianą negatywnych komentarzy na temat jej strojów Missionswim. Trenerka zabrała głos w tej sprawie. Co tym razem powiedziała?

Ruszyła sprzedaż kostiumów Missionswim Ewy Chodakowskiej 

Zobacz najlepsze stroje kąpielowe sezon 2018

Wczoraj tj. 21.06 ruszyła sprzedaż strojów kąpielowych Missionswim zaprojektowanych przez Ewę Chodakowską. Niestety fanki poczuły się rozczarowane wysokimi cenami kostiumów. Strój kąpielowy Missionswim możemy kupić za 395 zł, ale również za 595 zł. Jak widać nie jest to wcale mało. 

Ewa Chodakowska broni strojów kąpielowych Missionswim 

Ewa Chodakowska oszukała fanki na instagramie. Promuje swoją markę kostiumów kąpielowych 

Trenerka postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Co powiedziała? Na swoim Instagramie Chodakowska dodała obszerny post, w którym pisze, że każdy ma wybór i w jej ofercie można znaleźć produkty od kilku złotych do nawet 15 tysięcy. 

W mojej ofercie można znaleźć produkty i projekty z których można korzystać za darmo.. kolejno te za 4 .. 5 zł .. płyty za 25 - 30 zł .. diety za 99 zł .. stroje kąpielowe 300 - 600 zł .. wyjazdy 3800 do 15 tys zł .. Jest w czym wybierać. Żadne z tych produktów czy projektów nie jest obligatoryjne, korzystają te osoby, które są zainteresowane o które mogą sobie na dany produkt pozwolić.. Ja część pracy wykonuje za darmo.. na tyle na ile ja mogę sobie na to pozwolić- napisała Ewa.
 

Tak wyglądają stroje kąpielowe Ewy Chodakowskiej. Fani oburzeni 

Fanki nie tylko czepiają się wysokich cen za strój kąpielowy, ale również tego, że Ewa Chodakowska na cele charytatywne przekazuje zaledwie 10 zł ze sprzedaży każdego kostiumu. 

Stroje takie drogie, a od stroju na pomoc innym przeznaczacie TYLKO 10 zł” .... nikt nie pyta, ile kosztuje wyprodukowanie jednego stroju. A Ci którzy krzyczą, może kiepsko liczą.. W tym roku ze sprzedaży strojów przeznaczymy na niesienie pomocy potrzebującym 100 tys zł.. to mało? Robisz więcej? Brawo! Zanim jednak skomentujesz moje działania, pomyśl tylko.. co by było, gdyby każdy adekwatnie do swoich przychodów rocznie, nawet znikomą część przekazywał na pomoc innym...- broni się Ewa Chodakowska.

Na koniec swojej długiej wypowiedzi Ewa napisała, że dopiero się rozkręca. 

Ewa Chodakowska zaskoczyła nową okładką "Wyjątkowo zrezygnowałam z bikini i ubrałam się"

Czekacie na jej nowe projekty? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.