Maja Sablewska pokazała bardzo chudy brzuch. Fani komentują "Kup sobie coś do jedzenia". Jest źle?

Maja Sablewska na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę. Dziennikarka jest inspiracją dla wielu młodych kobiet, tym bardziej przerażać może jej obecny wygląd. Maja pokazała bardzo chudy brzuch, a w komentarzach prawdziwa burza.

Maja Sablewska ma swój program 

Od wielu lat Sablewska związana jest z telewizją TVN gdzie najpierw prowadziła program Sablewskiej sposób na modę, a teraz S.O.S czyli Sablewska od stylu. W obu produkcjach Maja doradza kobietom i mężczyznom, jak się ubierać by dobrze wyglądać i czuć się dobrze z samym sobą. Czy aby na pewno jest ona dobrym autorytetem patrząc na jej najnowsze zdjęcia? 

Naga Maja Sablewska kusi na Instagramie "Troszkę przesadzasz. Takie zdjęcia nie są odpowiednie do udostępniania dla wszystkich"

 

Bardzo chuda Maja Sablewska 

Kilka dni temu stylistka na Instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem, na którym odsłania swój płaski brzuch. Fani są jednak zaniepokojeni jej wyglądem i uważają, że nie jest on wcale płaski, a wręcz zapadnięty. Nie da się ukryć, że Maja jest bardzo szczupłą kobietą, ale jej obecny wygląd dał jej fanom do myślenia. Część z nich zaczęła się martwić o gwiazdę. 

Fani podejrzewają, że Maja Sablewska ma anoreksję. Ta odpowiada, ale nie takiej odpowiedzi się spodziewaliście

 
Anoreksja - komentują fani. 

Maja Sablewska coraz częściej odsłania swoje ciało na zdjęciach. Efekty intensywnych treningów widać gołym okiem

Bardzo Cię lubię, ale jak chcesz uczyć swoje uczestniczki i kobiety w Polsce akceptacji swojego ciała, pokazując taki przykład. Piękna kobieta, która straszy chudością - napisała inna fanka. 

Czy rzeczywiście stylistka ma już problem? 

Przerażające zdjęcie Demi Lovato porusza internautów. Piosenkarka pokazała jak wyglądała, kiedy walczyła z bulimią

Patrycja Wieja, zwyciężczyni pierwszej edycji programu 'Projekt Lady' o swojej przemianie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.