Ewa Chodakowska zaczęła sprzedawać stroje kąpielowe Missionswim. Cena? Nie dla wszystkich

Ewa Chodakowska właśnie ruszyła ze sprzedażą swoich strojów kąpielowych Missionswim. Część fanek jest zachwycona pierwszą kolekcją trenerki, ale wiele z nich jest rozczarowanych i zawiedzionych. To wszystko przez ceny.

Ewa Chodakowska ruszyła ze sprzedażą Missionswim 

Zobacz najlepsze stroje kąpielowe sezon 2018

Na ten dzień czekały wszystkie fanki Ewy Chodakowskiej. Dziś tj 21.06 ruszyła jej strona Missionswim, na której trenerka sprzedaje swoje stroje kąpielowe. Póki co serwery jeszcze nie padły, jak to się dzieje w większości przypadków, kiedy gwiazdy ruszają z nowym projektem, ale istnieje takie prawdopodobieństwo, że to sie w ogóle nie wydarzy. Wszystko przez zawrotne ceny kostiumów. 

 

Ceny strojów kąpielowych Missionswim 

Ewa Chodakowska oszukała fanki na instagramie. Promuje swoją markę kostiumów kąpielowych 

Na początku Ewa Chodakowska podkreślała, że te stroje będą dla każdego. Za Missionswim idzie także cała misja. Ewa zapowiadała, że część dochodu ze sprzedaży strojów kąpielowych przekaże na dany cel charytatywny. Na stronie widzimy informację, że trenerka przekaże 50 tysięcy złotych. 

 

A ile kosztują stroje Missionswim? Ceny zaczynają się od 395 zł i kończą na 595 zł. Jak widać, nie są to kwoty dla wszystkich. W swojej ofercie Ewa ma dostępnych kilka modeli bardzo prostych i klasycznych bikini, a także strojów jednoczęściowych. 

Ewa Chodakowska zaskoczyła nową okładką "Wyjątkowo zrezygnowałam z bikini i ubrałam się"

Warto również na chwilę wrócić do kwoty, którą Ewa ma przekazać na cele charytatywne. Biorąc pod uwagę fakt ile kosztują kostiumy Missionswim to informacja napisana małym druczkiem, że Ewa przekaże 10 zł z każdego stroju kąpięlowego jest dla jej fanek śmieszna. 

Fanki są oburzone cenami Missionswim 

Ewa Chodakowska broni strojów kąpielowych Missionswim "Ja dopiero się rozkręcam"

Tego można było się spodziewać. Ceny strojów Missionswim nie podobają się jej fankom i widać to w komentarzach. 

 
Ma pani rację, weszłam na stronę i boom! Czar prysł cena nie dla mnie. Ale życzę powodzenia!
Uwielbiam kolekcje ale ceny nawet na Polski rynek są po prostu za wysokie. Którego przeciętnego Polaka jest stać na kupno stroju kąpielowego za 500zl! Rozczarowana jestem cena, i pewnie będzie zaraz wiele komentarzy ze to z niby super materiałów jakiś jest zrobione - ale my wszyscy wiemy, ze jednak z tymi materiały to trochę jest hmmmm... zwłaszcza za minimalna ilość jego na stroju. Uwielbiam Ewę ale naprawdę jestem rozczarowana tak wysokimi cenami. Widocznie przeznaczone są dla ludzi z wyższych sfer znów.

Kupicie stroje kąpielowe Missionswim od Ewy Chodakowskiej?

Nowa przyjaźń w polskim show biznesie? To zdjęcie wyjaśnia wszystko. Nagrają wspólną płytę?

Szybki trening, który zrobisz w pracy od Ewy Chodakowskiej

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.