Piękny gest Mariny Łuczenko-Szczęsnej. "Szacunek za dobre serce" komentują fani

Marina Łuczenko-Szczęsna w tym roku po raz pierwszy zostanie mamą. Z tej okazji gwiazda też nie kibicuje swojemu mężowi w Rosji, a przed telewizorem. Przyszła mama nie jest obojętna na krzywdę innych i wykazała się pięknym gestem dla małej dziewczynki. Co zrobiła?

Marina Łuczenko-Szczęsna już wkrótce zostanie mamą 

Do rozwiązania zostało już na prawdę niewiele czasu. Choć ciąża Mariny owiana była wielką tajemnicą to piosenkarka teraz dumnie prezentuje ciążowy brzuszek. Nadal nie znamy płci dziecka i biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo Marina i Wojtek chronią swoją prywatność to pewnie długo jeszcze nie poznamy. 

Doda w ostrych słowach staje w obronie Mariny Łuczenko-Szczęsnej 'Nie mówię, że pałam do niej ogromną sympatią, ale jestem empatyczna'

Piękny gest Mariny Łuczenko-Szczęsnej 

Wczoraj na Instagramie Mariny pojawił się post, w którym gwiazda prosi o pomoc dla małej dziewczynki Jadzi, której potrzebne są aż 4 operacje chorej nóżki. Piosenkarka nie tylko zachęca ludzi do przelewania nawet najmniejszej kwoty dla Jadzi, ale również sama postanowiła wystawić coś na licytację. 

Tak kibicowały polskie WAGs w meczu Polska-Senegal. Na stadionie w Moskwie nowe twarze

Jako, że Marina nie kibicuje mężowi w Rosji i nie będzie jej na niedzielnym meczu z Kolumbią to postanowiła wystawić na sprzedaż dwa bilety na to właśnie spotkanie. Jak się pewnie domyślacie, dla prawdziwych kibiców taki bilet to nie lada gratka, bo nie ma mowy o kupnie go gdziekolwiek indziej, gdyż zostały one wyprzedane już dawno temu.

 

Póki co cena za dwa bilety wynosi 5278 zł,a le prawdopodobnie jeszcze wzrośnie. 

Fani są zachwyceni pięknym gestem i sercem, które pokazała przyszła mama. My również mamy nadzieję, że uda się zebrać całą kwotę dla dziewczynki, a nie jest ona mała bo wynosi 750 tysięcy złotych. 

Trzymamy kciuki, a Marinie gratulujemy tak wspaniałego gestu!  

8 lat na okładkach Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Jak bardzo zmieniła się piosenkarka?

Tak Ania Lewandowska pocieszała Roberta po meczu z Senegalem. Zdjęcie obiegło cały internet

Tak kibicowały polskie WAGs w meczu Polska-Senegal. Na stadionie w Moskwie nowe twarze

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.