Tak Ania Lewandowska pocieszała Roberta po meczu z Senegalem. Zdjęcie obiegło cały internet

Niestety pierwszy mecz z Senegalem okazał się dla nas porażką, ale Polska nadal jest w grze. Zobaczcie, jak Ania Lewandowska pocieszała swojego męża po meczu.

Mundial 2018: Polska - Senegal 

Ten mecz zdecydowanie nie ułożył się po naszej myśli. Wielkie nadzieje i zderzenie z przykrą rzeczywistością. Wczoraj Polska przegrała 2:1 z Senegalem tym samym nie zdobywając ani jednego punktu w tabeli generalnej. Ostatecznie na pierwszym miejscu w grupie jest Japonia , która wczoraj wygrała z Kolumbią. Już w niedziele kolejny mecz Polaków o 20:00 właśnie z reprezentacją Kolumbii. 

Mundialowa fryzura Ani Lewandowskiej to nowy hit. W takim wydaniu jej nie widzieliście

WAGs na stadionie w Moskwie 

Podczas meczu nie zabrakło również kibicujących żon i partnerek piłkarzy. Na stadionie mogliśmy zobaczyć Dominikę Grosicką, Anię Lewandowską, Anię Peszko, Martę Glik czy Jessikę Ziółek. 

Tak kibicowały polskie WAGs w meczu Polska-Senegal. Na stadionie w Moskwie nowe twarze

Ania Lewandowska pociesza Roberta Lewandowskiego

Po meczu Robert podszedł do trybun gdzie czekała już na niego żona - Ania Lewandowska. Trenerka czule przytuliła swojego męża i go pocałowała. Moment ten udało się uchwycić fotografom, a zdjęcie obiegło cały internet. 

10 piłkarzy, dla których warto zrezygnować z Netflixa i oglądać mundial

Robert Lewandowski z małżonką Anną po przegranym meczu Polska - Senegal (1:2). Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji, Moskwa, Stadion Spartaka, 19 czerwca 2018 Robert Lewandowski z małżonką Anną po przegranym meczu Polska - Senegal (1:2). Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji, Moskwa, Stadion Spartaka, 19 czerwca 2018  Fot. Themba Hadebe / AP Photo

Trenerka od zawsze podkreśla, że wsparcie jest najważniejsze i widać, że Robert rzeczywiście od niej je dostaje. Miejmy nadzieję, że ten zimny kubeł wody po wczorajszym meczu z Senegalem nie powtórzy się przy kolejnych spotkaniach. 

Mundial 2018: jakim typem kibica jesteś? Sprawdź, czy w trakcie meczu nie doprowadzasz do szału innych

Tak kibicowały polskie WAGs w meczu Polska-Senegal. Na stadionie w Moskwie nowe twarze

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.