Mariah Carey zmniejszyła sobie żołądek i teraz wygląda jak prawdziwa petarda. Ile schudła?

O wadze Mariah Carey dyskutuje się już od dłuższego czasu. Piosenkarka przyznała się do zabiegu zmniejszenia żołądka, ale ona nie zwalnia tempa. Tak szczupłej Mariah Carey nie widzieliście dawno!

Mariah Carey borykała się z nadwagą 

Przez wiele lat Mariah Carey miała problemy z nadwagą. Piosenkarka nie stroniła też od wyszczuplania swoich zdjęć, które miały mało wspólnego z prawdą. Jeszcze jakiś czas temu gwiazda nie mogła pochwalić się ani płaskim brzuchem, ani nawet szczupłymi nogami, które na początku jej kariery były wielkim atutem. Wszystko jednak zmieniło się kilka miesięcy temu.

Kontrowersyjna uczestniczka 1. edycji Top Model, teraz nie przypomina siebie. Co się z nią stało?

Mariah drastycznie przytyłaMariah drastycznie przytyła www.instagram.com/mariahcarey

Mariah poddała się operacji zmniejszenia żołądka 

Treningi i dieta pozwoliły jej trochę schudnąć, ale ostatecznie gwiazda postanowiła poddać się zabiegowi zmniejszenia żołądka aż o 15 procent. Od tego momentu jest nie do poznania i wygląda prawie tak dobrze, jak na początku swojej kariery, a na pewno lepiej niż rok temu. Ile udało jej się schudnąć? Jak podają zagraniczne media i sama zainteresowana to w kilka miesięcy po zabiegu schudła 13 kilogramów. 

 

Julia z 'Projekt Lady' przeszła ogromną metamorfozę! Schudła i chętnie chwali się figurą na odważnych zdjęciach

Patrząc na najnowsze zdjęcia podejrzewamy, że Mariah Carey schudła kolejnych kilka kilogramów. 

Pamiętacie piękną Luxurię, która seksownie ubijała masło w teledysku Donatana? Schudła i dziś jest kompletnie nie do poznania!

Dla nas różnica widoczna jest gołym okiem, a wy widzicie tą zmianę? 

 

David Beckham to jeden z najprzystojniejszych byłych piłkarzy, ale nie zawsze tak wyglądał. Pamiętacie jego tlenione włosy?

10 minut na płaski i wyrzeźbiony brzuch. TEN trening możesz zrobić wszędzie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.