Małgosia Rozenek będzie komentować mecze polskiej reprezentacji na mundialu. Czy to żart?

Mundial rozpoczął się na dobre, choć dla nas zacznie się dopiero jutro podczas meczu Polski z Senegalem. Żona byłego reprezentanta Polski Małgorzata Rozenek w tym dniu ma mieć specjalne zadanie. Poradzi sobie?

Mundial 2018: już jutro pierwszy mecz reprezentacji z Senegalem 

Kibicie w całym kraju czekają na ten moment. Jutro godzina 17:00 pierwszy mecz rozpoczynający fazę grupową Polski z Senegalem. Ambicje naszej kadry są duże i trudno się dziwić, w końcu Polska w rankingu FIFA zajmuje wysokie 8 miejsce. Do tej pory nie znamy składu naszej wyjściowej jedenastki, ale jedno jest pewne na boisku z pewnością zobaczymy naszego kapitana Roberta Lewandowskiego. 

10 piłkarzy, dla których warto zrezygnować z Netflixa i oglądać mundial

Małgorzata Rozenek z rodziną na meczu Polska-Litwa 

Kilka dni temu, a dokładnie 12 czerwca na warszawskim stadionie narodowym odbył się ostatni mecz towarzyski reprezentacji Polski przed mundialem. Nasza drużyna wygrała wtedy 4:0. Na trybunach nie mogło zabraknąć byłego bramkarza kadry - Radosława Majdana z żoną Małgosią Rozenek i jej synami.

Gwiazdy na meczu Polska-Litwa. Lewandowska, Rozenek, Marina i Karolina Emus. Zobacz, kto jeszcze kibicował naszej drużynie!

Cała rodzina dumnie kibicowała w koszulkach kadry poza Rozenek, która żaliła się, że nie dostała od swoich mężczyzn koszulki. 

 

Żeńska część reprezentacji w drodze na mundial. Z kim pojechała Ania Lewandowska?

Małgorzata Rozenek będzie komentować mundial? 

W TVN 24 w dniu meczowym odbywać się będzie specjalne pasmo Strefa kibica, w której zaproszeni goście na żywo komentować będą mecze naszej reprezentacji. Strefa kibica rozpocznie się godzinę przed meczem, a zakończy godzinę po meczu. Również w przerwie pojawią się komentarze gości. To nie żart, że Małgosia Rozenek-Majdan wspólnie z mężem będą brać udział w tym przedsięwzięciu. Poza nimi w programie zobaczymy Karolinę Bojar i Tomasza Zimocha. Głównymi prowadzącymi zostali Olga Olesek, Aleksandra Janiec i Łukasz Jedliński. Póki co nie mamy informacji, jak ma to dokładnie wyglądać, ale z pewnością jutro to sprawdzimy. 

 

Mundial 2018: jakim typem kibica jesteś? Sprawdź, czy w trakcie meczu nie doprowadzasz do szału innych

Będziecie kibicować Polakom? 

Sport.pl z Juraty. Rozmawiamy z Mają Mocydlarz, partnerką Bartosza Bereszyńskiego [DRUGA POŁOWA]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.