Żeńska część reprezentacji w drodze na mundial. Z kim pojechała Ania Lewandowska?

Jutro pierwszy mecz naszej kadry podczas trwającego w Rosji mundialu. Już dziś większość żon i partnerek naszych piłkarzy poleciała do Moskwy. Z kim poleciała Ania Lewandowska? Nie będziecie zaskoczeni.

Mundial 2018: Polska - Senegal 

Na ten moment czekali wszyscy kibicie, ale również piłkarze i ich rodziny. Jutro o 17:00 nasza reprezentacja na stadionie w Moskwie podejmie drużynę z Senegalu. Choć mogłoby się wydawać, że ten przeciwnik nie jest aż tak dobry, to okazuje się, że mają oni w swoim składzie czołowych zawodników takich jak Sadio Mane grający w Liverpoolu czy Keita Balde grający z Kamilem Glikiem w AS Monaco. Póki co nie znamy składu naszej reprezentacji, ale jedno jest pewne na boisku z pewnością zobaczymy Roberta Lewandowskiego. 

10 piłkarzy, dla których warto zrezygnować z Netflixa i oglądać mundial

Ania Lewandowska poleciała do Rosji na mundial 

Przy okazji tak ważnej imprezy sportowej, jaką jest mundial na trybunach nie może zabraknąć rodzin naszych piłkarzy. Dziś przed południem do Rosji wyleciała Ania Lewandowska z Martą Glik. Choć jeszcze kilka dni temu udział Kamila Glika w mistrzostwach świata był wielką niewiadomą to obecność żony naszego pomocnika może wskazywać na to, że z jego barkiem jest już wszystko dobrze i prawdopodobnie zobaczymy go na rosyjskich stadionach wcześniej niż myśleliśmy. Ania zdjęcie z Martą podpisała "Kibicki". 

Ania Lewandowska leci z Martą Glik na mundialAnia Lewandowska leci z Martą Glik na mundial www.instagram.com/annalewandowskahpba

Mundial 2018: jakim typem kibica jesteś? Sprawdź, czy w trakcie meczu nie doprowadzasz do szału innych

Dominika Grosicka leci z Anią Peszko 

Nie tylko Lewandowska i Glik są już w samolocie do Rosji, ale również Dominika Grosicka i Ania Peszko szykują się do wylotu. Dominika przed meczem z Senegalem powiedziała tak: 

Wymarzony wynik to przynajmniej 1:0. Senegal to trudny rywal i do meczu z nim trzeba podejść z pokorą i szacunkiem. Myślę jednak, że chłopaki mają szansę na wygraną. Jest to kwestia koncentracji, motywacji i dobrego przygotowania. Mam nadzieję, że ten wynik będzie zadowalający dla nas wszystkich.

Dominika Grosicka leci z Anią Peszko na mundialDominika Grosicka leci z Anią Peszko na mundial www.instagram.com/dominikagrosicka

Dziewczyna Karola Linettego już jest w Rosji 

Nie tylko te najpopularniejsze z wag's lecą na mecz do Moskwy, ale również partnerki naszych najmłodszych piłkarzy. Zdjęciem z Moskwy pochwaliła się już Wioletta Kanafa, piękna partnerka Karola Linettego. Wiola będzie kibicować swojemu partnerowi z siostrą. 

Wioletta Kanafa, dziewczyna Karola Linettego jest już w MoskwieWioletta Kanafa, dziewczyna Karola Linettego jest już w Moskwie www.instagram.com/w.kanafa

Najpiękniejsze WAGs mundialu 2018. To one będą wspierać swoich partnerów podczas mistrzostw świata w Rosji

A wy będziecie oglądać jutrzejszy mecz polskiej reprezentacji? 

Sport.pl z Juraty. Rozmawiamy z Mają Mocydlarz, partnerką Bartosza Bereszyńskiego [DRUGA POŁOWA]

Dziewczyna Jana Bednarka opowiada o ich pierwszej randce "Najpierw poznałam jego menadżerów i rodziców"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.